Tag Archives: Şipşak Anadolu fragman

Şipşak Anadolu Filmi Fragmanı Oyuncuları Konusu

Geçtiğimiz günlerde Cicişler Kara Çarşaf’a girdi şeklinde yayınlanan haberler ile dikkat çeken Şipşak Anadolu sinema filmi. Esra Ceyda kardeşlerin de rol aldığı Şipşak Anadolu filminin fragmanı, konusu ve oyuncu kadrosunda gelişmeler bu sayfadan paylaşılacaktır.

Şipşak Anadolu Filmi Fragmanı Oyuncuları Konusu

Şipşak Anadolu Filmi Fragmanı Oyuncuları Konusu

Cicişlerin ilk sinema filmi ‘ŞipŞak Anadolu’ filminin setinde çekimler devam ederken Esra Ceyda kardeşlere olan yoğun ilgiden dolayı çekime filmin yönetmeni Şenel Aldı ve ekibi ara vermek zorunda kaldı.

‘ŞipŞak Anadolu’ komedi filmi, 1990′lı yıllarda Ordu ilinin Korgan kasabasında yaşayan şipşak fotoğrafçısı Kadir ve mahalle arkadaşları; camcı Halil, terzi Sefer, lokantacı Aykut, kırtasiyeci artist Cemil, beyaz eşyacı çapkın Hüseyin, meyhaneci Necmi Abi, imam Zallami’nin sıcak, samimi, çekişmeli, komik ilişkilerini konu alıyor.

İdealist fotoğrafçı Kadir’in hayali meşhur olmak ve artistlerin fotoğraflarını çekebilmektir. Bakalım bu muhafazakâr köyde idealist fotoğrafçı hayallerine kavuşabilecek mi?

Gökçe Özyol, Cengiz Küçükayvaz, Ececan Gümeci, Levent İnanır, Gizem Özdilli, Eray Türk, Ece Maya Filiz, Tuğçe Sarıkaya gibi isimlerin de oyuncular arasında bulunduğu sinema filminin görüntü yönetmenliğini Ertunç Şenkay…

Yapımcılığını ise Remle Film üstleniyor. Filmde, özellikle Esra ve Ceyda Ersoy’un sahneleri izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

Şipşak Anadolu Filmi Hakkında Beklentileriniz Nelerdir?