Bu yenisi

Tango Nasıl İndirilir Kullanılır

Tango Nasıl İndirilir Kullanılır
Tango Nasıl İndirilir Kullanılır
Tango Nasıl İndirilir Kullanılır
Tango Nasıl İndirilir Kullanılır

Tango ile görüntülü konuşma nasıl yapılır? 2009 yılında fikir aşaması tamamlanmış ve 2010 yılında resmen Google Play, AppStore ve SamsungApps gibi marketlerde yerini almış olan bu ücretsiz program, 4 ana cihaz ile uyumlu şekilde çalışır. Bunlar;
Android
iPhone ve iPad
PC ve Laptop
Windows Phone’dur.
Bilgisayar üzerinden birçok program üzerinden görüntülü konuşma yapıldığı için bilgisayarlarda çok tercih edilmez. Android ve iPhone cihazlarda çok daha fazla tercih edilir.

TANGO’YU NASIL İNDİREBİLİRİM?
Program’ın resmi web sitesi olan tango.me adresinden cihazınıza uygun sürümü indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra ise Android cihazlar için Google Play Store, iPhone ve iPad’leriniz için ise AppStore’u kullanabilirsiniz.
TANGO NASIL KULLANILIR?
Tango ücretsiz bir program olmasıyla beraber sadece internet bağlantısı gerektiren bir uygulamadır. Telefonunuza indirip kurduktan sonra sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz için hesap oluşturmanız istenecektir. Bu hesabı 2 adımda kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Program sizi yönlendirecektir.
Hesap oluşturulduktan sonra telefonunuzda kayıtlı olan kişilerden Tango’yu kullananlar otomatik olarak senkronize edilecektir. “Kişiler” sekmesinden uygulamayı kullananlar listelenecektir. Kişi listenizde bulunan kişilerin üzerine tıkladıktan sonra karşınıza 3 seçenek çıkacak;
Görüntülü Arama
Sesli Arama
Chat
Hangi türden bağlantı kuracaksanız bu butonların birine tıklamanız yeterlidir.
“Arama Günlüklerim” sekmesinde ise daha önce yapmış olduğunuz aramalar görüntülenmektedir. Bu aramaların tarihini ve arama süresini görebilirsiniz.

Tango Programı Hakkında Merak Ettikleriniz ve Öğrenmek İstedikleriniz İçin Yorum Kutusunu Kullanabilirsiniz.

8 Comments on Tango Nasıl İndirilir Kullanılır

  1. Nokia N 8 CEP TELEFONUMA TANGO Programını nasıl indirebilirim veya ne indirsem görüntülü konuşma yapabilirim bilen varsa yanıtlarsa sevinirim.

  2. Ayni sorun bende de var. Hesabim olmasina ragmen giris yapamıyorum ve yeni hesap acıyor. 3 tane hesabı görebiliyorum yakindaki kisilerde

  3. tangoda zaten aktif hesabım var bilgilerimi doğru giriyorum ama bana yeni bi profil açıyo. var olan hesabımı nasıl aktif edebilirim? yardım edin lütfen..

Leave a Reply

Your email address will not be published.