Bu yenisi

Sanalika Kodları Nasıl Kullanılır

Sanalika Kodları Nasıl Kullanılır
Sanalika Kodları Nasıl Kullanılır
Sanalika Kodları Nasıl Kullanılır
Sanalika Kodları Nasıl Kullanılır

Sanalika Hileleri Nereye Yazılır bu sayfada kullanıcılarımıza bildireceğiz. Başta sanalika sanil hilesi olmak üzere tüm hileler için geçerli yöntemdir.

Sanalika Işınlanma Hilesi : Bir tahta bankın üzerine oturma okuna basın gitmek istediğiniz yerin okuna tıklayın ve ışınlanın.

Sanalika Eşya kopyalama hilesi : Bir eşyayı elinize alın sevgi apartmanın asansörüne binin o anda eşyayı bırakın eşyadan iki tane oluyor o ikinci eşyayı 25 dk eilinizde tutun çantanızda hep bulunuyor.

Sanalika Eşya hilesi : Bakkala gidin bir eşya seçin satın al değin vazgeç değin tabloyu kapatın sonra bir daha tablo açın aynı eşyayı seçin satın al değin tamam değin eşya çantanızda oluyor.

Sanalika Para hilesi (Sanalika Sanil Hilesi) : para hilesi : yazma yerine 10sanil/no1223=

Sanalika Duvara Ters Dönme Hilesi : Bir yere tam oturcak iken duvarın önüne basın ve dönersiniz.

Sanalik Eşyanın Süresini Çoğaltma Hilesi : Eşyayı elinize alın asansöre binin tam bitcekken eşyayı bırakın ve eşyanın süresi dolmuş olur.

Sanalika Ayda Yürüme Hilesi : Sağ alt köşede %100 olması gerekiyor ona basınız ve onu %125 yapın köşede siyah bişey çıkıcak ona basın ve ilerlemeye başlayın.

Sanalika Hileleri kullanarak oyunda daha üstün başarılar elde edebilirsiniz.

13 Comments on Sanalika Kodları Nasıl Kullanılır

  1. SİTEDE TÜRKÇEMİZE SAHİP ÇIKALIM DİYORLAR .BİRDE
    YORUMLARIN ÜSTÜNE İNGİLİZCE YAZI YAZIYORLAR. 😀 😀

  2. arkadaşım ya ABU DABİye gittim geri dönmek için de para lazım ama ben harcamak istiyorum bunu için bir hile lütfen 😉 😀 😛

Leave a Reply

Your email address will not be published.