Sana Bir Sır Vereceğim Sevgi (Esra Ronabar) Kimdir Biyografi

Wikipediaturk.Com Ailesi olarak en kaliteli konuları ve en kaliteli içerikleri birbirinden ayırarak hazırlamış olduğumuz konularımızda en güzel ve en içten konular sizlerle. Vikipedia adı altında binlerce konu ve ayrıcalıkları sizler için hazırladık. Wikipediaturk. Ailesi olarak en doğal konuları sizler için hazırladık...

Sana Bir Sır Vereceğim Sevgi (Esra Ronabar) Kimdir Biyografi

Sana Bir Sır Vereceğim Sevgi (Esra Ronabar) Kimdir Biyografi


Fox Tv ekranlarında başlayan Sana Bir Sır Vereceğim dizisi şimdiden büyük ilgi ve merak uyandırmaya başladı. Dizide Sevgi karakteri ile tanıdığınız Esra Ronabar kimdir, kaç yaşında, nereli, hayatı, vikipedi bilgiler paylaşmaya çalışacağız.

Fox Tv Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Sevgi (Esra Ronabar) Kimdir

Ailenin Annesi. Çok cesur bir kadın. Sert ve mükemmeliyetçi bir yapısı var. Ama aslında çok güzel ve uysal biri. Kurallara uymayı sevdiği de ayrı bir gerçek. Kızının kaybolmasından sonra tanıştığı Mehmet ile hayatın zorluklarına göğüs germeye çalışırlar. Artık yeni nir aileleri olmuştur. Bu yeni aileye bağlanmaktan korkar, duygularını açmakta zorlanır. Kızını aramak için çıktığı bu yolda bir çok çocuğu olur.

Esra Ronabar Biyografi

Esra Ronabar, 1978 yılında izmir de dünyaya gelmiştir.Başarılı oyuncu eğitimini Ankara Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalında tamamlamıştır.Daha önce birçok dizide rol almış olan Esra Ronabar hayattan korkma adlı filmde de rol almıştır.Esra Ronabar ezel dizisi ile büyük çıkış yakalayan Barış Falay ile 2006 yılında evlenmiştir Esra Ronabar’ın bu evlilikten Rüzgar adında bir erkek çocuğu vardır.Çiftin evliliği hala devam etmektedir Ronabar bir ropörtajında “İşte ve eşte doğru seçimi yaptım” diyerek mutlu bir evliliklerinin olduğu belirtmiştir.

Oynadığı Diziler & Filmler

Sana Bir Sır Vereceğim – 2013 (Esra)
Uçurum – 2012 (Nur)
Küstüm Çiçeği – 2010
Son Osmanlı – 2005
Beyaz Gelincik – 2005 (Bahar)
Bir İstanbul Masalı -2003 (Binnur Goyalı)
A.G.A – 2003 (Cansu)
Kader Ayırsa Bile – 1998 (Suna)

Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Oyuncularından Esra Ronabar Hakkında Görüşlerinizi Aşağıda Ki Yorum Bölümünden Paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. güneş dedi ki:

  harika birisin

 2. melis dedi ki:

  seni tekrar ekranlarda görmekten mutluluk duyarim.

 3. kankisler dedi ki:

  sana bir sir vereceğime bayiliyorum

 4. Beyzanur batu dedi ki:

  Bukadar yetmez. Ben onu çok seviyorum ona bayılıyorum kadın harika bir insan

 5. mehmet dedi ki:

  çok başarılı bir oyuncusunuz

 6. buse dedi ki:

  rolünüzü hakkı ile yerine getiriyorsunuz

 7. eda dedi ki:

  ay cok tatlisiniz

 8. rumeysa bozok dedi ki:

  sizede bayılıyorum çok güzelsiniz

BİR YORUM YAZ
Genel