Outlook Şifre Değiştirme

Wikipediaturk.Com Ailesi olarak en kaliteli konuları ve en kaliteli içerikleri birbirinden ayırarak hazırlamış olduğumuz konularımızda en güzel ve en içten konular sizlerle. Vikipedia adı altında binlerce konu ve ayrıcalıkları sizler için hazırladık. Wikipediaturk. Ailesi olarak en doğal konuları sizler için hazırladık...

Outlook şifresi değiştirme konusu sıklıkla yanlış anlşılan konulardan birisidir. Outlook’un işlevi, başka bir sunucudaki (gmail, hotmail vb.) e-mail’leri bilgisayarınızda görüntülemenizi ve arşivlemenizi sağlamaktır ve şifre değiştirme işlemleri, sunucunun kendisinden yapılmalıdır.

Bu yazıda, sunucu üzerinden değiştirilmiş bir şifrenin outlook ile eşlenebilmesi için outlook içerisinde yapılması gereken şifre değişiklik işlemi anlatılmıştır.

Outlook’ta Şifresi Nasıl Değiştirilir? (Resimli Anlatım)

Aşağıda gösterilen şifre değiştirme işlemi, tüm Outlook sürümleri için benzer biçimde gerçekleştirildiği için tek bir Outlook sürümü (2007) üzerinden anltılmıştır ancak diğer sürümlerde de yapılcak işlemler aynı olacaktır.

1. Adım: Outlook’u açın ve araçlar menüsünden hesap ayarlarını seçin.
Outlook Şifre Değiştirme
2. Adım: şifresini değiştirmek istediğiniz e-mail adresinizi seçerek değiştir tuşuna basın.
Outlook Şifre Değiştirme1
3. Adım: E-mail bilgilerinizi girin.
Outlook Şifre Değiştirme2
4. Adım: tebrikler, şifrenizi başarıyla değiştirdiniz.
Outlook Şifre Değiştirme3
Outlook’ta şifre değiştirme nasıl yapılıyor anlatmaya çalıştık. Anlayamadığınız yada takıldığınız konuları bizlere yorum bölümünden sorabilirsiniz. Outlook şifremi unuttum ne yapmam gerekiyor, nasıl değiştirebilirim diyorsanız yapmanız gerekenler bu kadar basit.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Genel