Nss Hileleri

Wikipediaturk.Com Ailesi olarak en kaliteli konuları ve en kaliteli içerikleri birbirinden ayırarak hazırlamış olduğumuz konularımızda en güzel ve en içten konular sizlerle. Vikipedia adı altında binlerce konu ve ayrıcalıkları sizler için hazırladık. Wikipediaturk. Ailesi olarak en doğal konuları sizler için hazırladık...

Daha önce ‘Yeni Bağımlılığım: New Star Soccer‘ başlığı altında sizlere iPhone‘um üzerinden oynadığım oyunu tanıtmıştım. Oyunda 3-4 günde bir yeni kariyer açıyor olsam dahi henüz tam olarak gelişebilmiş değilim. 1 sezon harika işler yapıp takımın kahramanı olurken ertesi sezon istenmeyen adam olabiliyorum bu oyunun zorluğu mu yoksa mantık hatası mı henüz bende tam olarak kavramış değilim. Şuan oyunda 2 hedefim var; biri Fenerbahçe‘de oynamak diğeri milli takım. Transfer olduğum Galatasaray‘da Şampiyonlar Ligi’nde yarı finale kadar gelmiş olmama rağmen hala milli takıma çağrılmamam zoruma gitti işin doğrusu, acaba iOS sürümünde mi bir problem var yoksa ben mi kötüyüm ?

Nss Hileleri

Oyun Hilesine Gelecek Olursak;

New Star Soccer eskilerden günümüze gelebilmiş oldukça kaliteli bir oyundur. Oyunda amacımız ise şu: oyun içi bir karakter oluşturuyoruz ve bu karakterin futbol yıldızı olması için çalışıyoruz.

New Star Soccer’ın oynanışına gelecek olursak; ilk başta oyuncunun ismini, yaşını, mevkisini, ırkını, boyunu ve daha birçok şeyi seçiyoruz. Bunun sonrasında oyuncumuzu sahalara sürüyoruz. Tabi ki karakterimiz sahalara Cristiano Ronaldo havasında giremiyor.Oyuncumuzu yavaş yavaş geliştiriyoruz, idmanlara çıkmasını sağlıyoruz.Oyunun içerisinde sürekli çalışmamız gerekiyor. Teknik direktör kariyerimizi etkileyebiliyor, bizi yedek bırakabiliyor.

Not: Oyunda türkçe dil desteği vardır. Türk takımlar da vardır. Hileli oyunumuzda yeni kariyer oluşturursak hile sıfırlanır. Normal oyuna döner. O yüzden yeni kariyer oluşturmadan direk kariyere giriş yapınız.Hepinize iyi oyunlar.

Videolu Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Genel