Bu yenisi

Nejat İşler Öldü Mü

Nejat İşler Öldü Mü
Nejat İşler Öldü Mü

Uzun süredir tedavi gören Nejat İşler’in sağlık durumunun kötüye gittiği belirtildi. Aşırı miktarda alkol ve sigara tüketiminden ötürü karaciğerinin iflas ettiği belirtilen Nejat işler öldü mü, neden öldü, hastalığı ne, sağlık durumu nasıl bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Nejat İşler Öldü Mü
Nejat İşler Öldü Mü

Bir süredir sağlık sorunları yaşayan oyuncu Nejat İşler’in durumu ağırlaştı. Karaciğerinin iflas ettiği iddia edilen oyuncu rol aldığı ‘Behzat Ç. Ankara Yanıyor’un galasına da katılmadı.

Merakla beklenen “Behzat Ç. Ankara Yanıyor” filminin galası, önceki akşam Maslak TİM’de yapıldı. Tüm oyuncuların hazır bulunduğu galaya oyuncu Nejat İşler katılmadı.

‘EŞEK KADAR ADAM’

İşler’in neden galaya gelmediğine rol arkadaşı Erdal Beşikçioğlu şöyle yorum yaptı: “Nejat’la çalışmak, onunla aynı soluğu alıp vermek kadar güzel bir şey yok. Nejat, gelmiş ya da gelmemiş sorun değil. Kendini iyi hisseder gelir, hissetmez gelmez. Tabir-i caizse; eşek kadar adam. Zorlamaya gerek yok.”

TEDAVİYİ REDDEDİYOR

Takvim’in haberine göre; Nejat İşler’in yakınları başarılı oyuncunun sağlığının iyice bozulduğunu öne sürdü. Karaciğerinin iflas ettiği ve bu nedenle vücudunda yaralar çıktığı konuşulan İşler; iddialara göre tedavi olmayı reddedip alkol kullanmayı sürdürüyor.

Nejat İşler’in Sağlık Durumunu Bu Sayfadan Takip Edebilirsiniz. Oyuncu Hakkında Neler Söylemek İstersiniz?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.