Metin2 Kaydol

Wikipediaturk.Com Ailesi olarak en kaliteli konuları ve en kaliteli içerikleri birbirinden ayırarak hazırlamış olduğumuz konularımızda en güzel ve en içten konular sizlerle. Vikipedia adı altında binlerce konu ve ayrıcalıkları sizler için hazırladık. Wikipediaturk. Ailesi olarak en doğal konuları sizler için hazırladık...

Online oyunların en çok sevilen ve belki de en çok kullanıcıya sahip oyunlarından bir tanesi Metin 2. Türkçe dil seçeneği sayesinde ülkemizden de bir çok kullanıcı bu oyunun bağımlısı olmuştur. Metin İki kaydol için gerekli linkler aşağıda verilmiştir.

Avrupa’nın en çok oynanan MMORPG oyunlarından biri olan Metin2‘nin 7.000.000′u aşan kullanıcısıyla Doğu’nun gizemli dünyasını fethetmeye hazır mısın? En ince detayına kadar işlenmiş birbirinden güzel manzaraların olduğu haritalarda PvE heyacanını yaşayıp, zorlu PvP mücadelelerinde adrenalin seviyeni zirveye çıkartmak istiyorsan hemen sen de Metin2‘ye kayıt ol ve cesur savaşçılar arasında yerini al!

– Sayısız maceracı ve birbirinden cesur savaşçının beklediği büyük bir kıta.
– Katılabileceğiniz üç düşman imparatorluk.
– Savaş; toprak ve onur için, yürüyerek yada at sırtında!
– Bir şatonun lordu olun ve kendi surlarınızı loncanızla birlikte inşa edin!
– Bir dövüş sanatı öğrenin ve sayısız yıkıcı özel yeteneklere kavuşun!

Ejderha Tanrısı’nın nefesi uzun zamandır Shinsoo, Chunjo ve Jinno krallıklarını koruma altına almıştı. Ama bu sihirin büyüleyici dünyası artık büyük bir tehditle karşı karşıya. Metin Taşları kıtada sadece derin yaralar açmakla kalmadı, onu ve sakinlerini kaos ve yıkıma sürükledi. Krallıklar arasında savaş çıktı. Yırtıcı hayvanlar vahşi canavarlara, ölüler kana susamış mahlûkatlara dönüştü. Metin Taşları’nın karanlık etkilerine karşı Ejderha Tanrısı’nın müttefiği olarak savaş. Metin2‘de krallığını korku, acı ve yıkımla dolu bir gelecekten kurtarmak için gücünü topla ve kılıcını çek!

Metin2 kaydol için tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Genel