BUGN: 11 ?ubat 2015 ar?amba

Medcezir Yaman (Çağatay Ulusoy) Bilekliği

     

Wikipediaturk.com Başarılı bir okadar güzel bir o kadar eğlenceli bütün ürünleri sizler için bir araya getirerek hazırlamış olduğumuz Wikipediaturk ile bütün vikipedik ürünleri en güzel en içten en tasarımsal harika bir biçimde sizlere sunuyoruz. Sizin beğenmeniz amacıyla hazırladığımız bu konularımız sizlerle...

Medcezir Yaman (Çağatay Ulusoy) Bilekliği Medcezir Yaman (Çağatay Ulusoy) Bilekliği

Daha dizi başlayalı 8-9 bölüm oldu ama etki alanı bir hayli genişledi. Öyle ki; dizideki oyuncular, ne giyse, ne taksa moda oluyor. Şahsi konuşmak gerekirse Yaman’ın taktığı bilekliğe baya kafayı takmış durumdayım. Saat takmayı çok fazla sevmeyen bir insan olarak kendimi bildim bileli daima bileklik kullandım. Özellikle Fenerium’un ürettiği sarı lacivert bileklikler bu seneye kadar tek vazgeçilmez aksesuarımdı diyebilirim. Şimdilerde ise bu deri-ip bileklikler hayli ilgimi çekmeye başladı (Yaman Koper’de sağ olsun!), haliyle başladım araştırmaya. Şuan için tam olarak zevkime uygun bir şey bulduğumu söyleyemem lakin Gittigidiyor‘da bir satıcının ürününü de beğendim diyebilirim, muhtemelen birkaç saate siparişini vermiş olurum.

Eğer sizde Yaman Koper bilekliği arıyorsanız pazardan değil kaliteli bir yerlerden alın derim. Hani geçmişte kullanmışlığım var, cacık deriler çok fazla yara yapıp, kızartabiliyor bileği. Şekil duracak diye sağlığınızdan olmayın ondan sonra.

Google Arama Kelimeleri:

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

 • mert harun
  3 Temmuz 2014 Perşembe, 02:46

  yaman bilekliğini ve kolyesini link atablrmsiniz

 • misafir
  14 Aralık 2013 Cumartesi, 12:43

  bu bileklikten karamanda varmı

 • YORUM GÖNDER

  Facebook İle Yorum Yap

  Comments

  Haberler’de Ara
  a
  Yandex.Metrica