Medcezir Yaman (Çağatay Ulusoy) Bilekliği

Wikipediaturk.Com Ailesi olarak en kaliteli konuları ve en kaliteli içerikleri birbirinden ayırarak hazırlamış olduğumuz konularımızda en güzel ve en içten konular sizlerle. Vikipedia adı altında binlerce konu ve ayrıcalıkları sizler için hazırladık. Wikipediaturk. Ailesi olarak en doğal konuları sizler için hazırladık...

Medcezir Yaman (Çağatay Ulusoy) Bilekliği Medcezir Yaman (Çağatay Ulusoy) Bilekliği

Daha dizi başlayalı 8-9 bölüm oldu ama etki alanı bir hayli genişledi. Öyle ki; dizideki oyuncular, ne giyse, ne taksa moda oluyor. Şahsi konuşmak gerekirse Yaman’ın taktığı bilekliğe baya kafayı takmış durumdayım. Saat takmayı çok fazla sevmeyen bir insan olarak kendimi bildim bileli daima bileklik kullandım. Özellikle Fenerium’un ürettiği sarı lacivert bileklikler bu seneye kadar tek vazgeçilmez aksesuarımdı diyebilirim. Şimdilerde ise bu deri-ip bileklikler hayli ilgimi çekmeye başladı (Yaman Koper’de sağ olsun!), haliyle başladım araştırmaya. Şuan için tam olarak zevkime uygun bir şey bulduğumu söyleyemem lakin Gittigidiyor‘da bir satıcının ürününü de beğendim diyebilirim, muhtemelen birkaç saate siparişini vermiş olurum.

Eğer sizde Yaman Koper bilekliği arıyorsanız pazardan değil kaliteli bir yerlerden alın derim. Hani geçmişte kullanmışlığım var, cacık deriler çok fazla yara yapıp, kızartabiliyor bileği. Şekil duracak diye sağlığınızdan olmayın ondan sonra.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. mert harun dedi ki:

    yaman bilekliğini ve kolyesini link atablrmsiniz

  2. misafir dedi ki:

    bu bileklikten karamanda varmı

BİR YORUM YAZ
Genel