Kelime Oyunu Bitti Mi Yeni Bölüm Neden Yok Yayından Kaldırıldı Mı

Wikipediaturk.Com Ailesi olarak en kaliteli konuları ve en kaliteli içerikleri birbirinden ayırarak hazırlamış olduğumuz konularımızda en güzel ve en içten konular sizlerle. Vikipedia adı altında binlerce konu ve ayrıcalıkları sizler için hazırladık. Wikipediaturk. Ailesi olarak en doğal konuları sizler için hazırladık...

Show TV’de aralarında Kelime Oyunu yarışmasının da olduğu 3 program yayından kaldırıldı. Kelime Oyunu programında sorulan ‘Halk ağzında rüşvet alana ne denir” sorusunun yayından kaldırılmaya neden olduğu iddia edildi.

Çok sayıda yeni diziyi ekrana süren Show TV’de yayın akışında büyük değişimler yaşanıyor. Show TV yönetimi, Kelime Oyunu yarışması, Moda Takibi ve Hayata Dokunmak Lazım programlarını yayından kaldırdı.

YİYİCİ SORUSU

Gezi olaylarında polisin orantısız şiddeti, yaşanan olayları ve müdahaleleri ele alan, bu olaylarla ilgili sorular soran Kelime Oyunu programı 17 Aralık’ta düzelenen Rüşvet Operasyonu’na da kayıtsız kalmamıştı. Ali İhsan Varol, Programda yarışmada ‘Halk ağzında rüşvet alanı sormuştu. Sorunun doğru yanıtı ‘Yiyici’ olarak belirtilmişti.

Kelime Oyunu Neden Yok? Neden Bitti? Haberi İle İlgili Yorumda Bulunabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. osmani dedi ki:

    Varolsuz program olmaz ates yapamaz

  2. hatun gülçiçek dedi ki:

    kimse suçunu zorbalıkla bastiramaz öyle davranan suçunu ıspalamış olurki bu hem suçlu hem güçlü yani yüzsuzdür

  3. NEZAHAT URAL dedi ki:

    TEK BIR SORU SORACAM YERKEN RAHATSIZ OLMUYONUZDA DILE GETIRINCEMI RAHATSIZ OLUYONUZ SAKLI YEMEK DAHAMI TATLI

BİR YORUM YAZ
Genel