Firuze Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir

Wikipediaturk.Com Ailesi olarak en kaliteli konuları ve en kaliteli içerikleri birbirinden ayırarak hazırlamış olduğumuz konularımızda en güzel ve en içten konular sizlerle. Vikipedia adı altında binlerce konu ve ayrıcalıkları sizler için hazırladık. Wikipediaturk. Ailesi olarak en doğal konuları sizler için hazırladık...

Bu Şekilde Hangi Bilgileri Öğrenebilirsiniz?

Firuze oyuncuları gerçek adları isimleri, oyuncuların yaşları, dizinin bay, bayan, kadın ve erkek oyuncuları bu sayfada güncellenecektir.

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Firuze dizisinin yayın günü belli oldu. Firuze 28 Kasım perşembe günü saat: 20.00’de ilk bölümüyle Show Tv ekranlarında olacak. Kurtlar Vadisi Pusu, Aramızda Kalsın, İntikam ve Zengiz Kız Fakir Oğlan dizileriyle rekabet halinde olacak.

FİRUZE’YE YENİ OYUNCU

FOX ekranlarında yayınlanan Deniz Yıldızı dizisiyle ünlenen başarılı oyuncu Aykut İğdeli, ilk projesi olan Deniz Yıldızı’ndan sonra, çok yakında SHOW TV’de başlayacak olan Firuze dizisiyle ekrana geri dönüyor.

MAHKEMELİK OLDULAR!

Mahsun Kırmızıgül’ün yeni dizisi Firuze, yayına girmeden mahkemelik oluyor.

Akşam’ın haberine göre, yapım şirketi Boyut Film’in Firuze adlı şarkıyı kullanmak istemesini olumlu karşılayan ancak ismin de aynı olmasına rıza göstermeyen Mehtap-Müjde Ar, dava açmaya karar verdi. Yalnızca müziği kullamaya kararı veren firma, besteci Atilla Özdemiroğlu’yla el sıkışınca usta müzisyen de Ar kardeşleri kızdırdı.

‘BU YAPILAN HADSİZLİK’
Mehtap Ar şunları söyledi: Atilla’nın yaptığı çok ayıp. Sanat eseri bütündür. Sözü ayrı müziği ayrı kişilerce yazılmış olsa da halk onu gönlünde bölmez. Bu hadsizliğin karşısına dikileceğiz.

DİZİNİN KONUSU

Mahsun Kırmızıgül, yeni dizisi için üç aydır aradığı başrol oyuncusunu buldu. Kırmızıgül’ün yeni dizisi ‘Firuze’de Ceren Hindistan başrolde oynayacak…

Mahsun Kırmızıgül, yeni dizisi ‘Firuze’ için üç aydır aradığı başrol oyuncusunu buldu. Birçok oyuncuyla görüşen Kırmızıgül, sonunda Ceren Hindistan’la anlaştı. İlk olarak ‘Firuze’ karakteri için Ceyda Ateş’i düşünen Kırmızıgül, yaptığı son toplantıdan sonra bir dönem futbolcu sevgilisi Özer Hurmacı’yla yaptığı kavgayla mahkemelik olan Hindistan’da karar kıldı. Ceyda Ateş’le yüz yüze yaptığı görüşmenin ardından, oyuncuya dizide daha çok ön plana çıkacak ‘Suzan’ karakterini oynaması için teklifte bulundu.

Kırmızıgül, “Suzan dizide kötü kız karakteri olarak ön plana çıkacak. Sen kötü kızı daha iyi oynarsın. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Suzan, daha çok konuşulacak” diyerek Ateş’i ikna etti. Ceyda Ateş, ‘Firuze’ karakteri için gittiği toplantıdan ‘Suzan’ olarak çıkmış oldu. Ateş, daha önce de Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya’nın başrolünü paylaştığı ‘Adını Feriha Koydum’ dizisinde kötü kız ‘Hande’yle ön plana çıkmıştı.

Show Tv Firuze Dizisi Oyuncuları Hakkında Yorum Yapmak İsterseniz Aşağıda Ki Yorum Kutucuğunu Kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Genel