Bu yenisi

Fatih Harbiye Şahika (Pınar Dikici) Kimdir

Fatih Harbiye Şahika (Pınar Dikici) Kimdir Hayatı Kaç Yaşında
Fatih Harbiye Şahika (Pınar Dikici) Kimdir Hayatı Kaç Yaşında

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Fatih Harbiye dizisi konusu ile olduğu o kadar oyuncu kadrosu ile de büyük ses getirdi. Dizinin sevilen karakterlerinden olan Pınar Dikici bu dizide Şahika karakteri ile karşımıza çıkıyor. Peki Pınar Dikici oynadığı diziler ve filmler, nereli, resimleri, evli mi, doğum tarihi, boyu, kilosu ve hayatı hakkında vikipedi bilgilere sitemizin bu sayfasından ulaşabilirsiniz.

Gerçek adı Pınar Dikici olan Şahika karakteri hakkında bilmeniz gerekenler…

Fatih Harbiye Şahika (Pınar Dikici) Kimdir Hayatı Kaç Yaşında
Fatih Harbiye Şahika (Pınar Dikici) Kimdir Hayatı Kaç Yaşında

Zeynep Pınar Dikici, (Doğum tarihi 18 Nisan 1986, İzmir) Türk oyuncudur. Yönetmenliğini Erhan Tursun’un yaptığı, müziklerini İskender Paydaş’ın hazırladığı Ümit Milli dizisi ile ön plana çıkmıştır. 2007 yılında Kader dizisinde ‘Ayşe’ karakterini canlandırmıştır. Parmaklıklar Ardında dizisinde Şebnem Güner’i canlandırmış, ikici sezonda karakterinin hapisten çıkmasıyla beraber diziden ayrılmıştır. Adanalı dizisinde Maraz Ali’nin kardeşi “Ayşegül’ü” canlandırdı. Es-es dizisinde ‘Menekşe’ karakterini canlandırmıştır. Suna adlı Akçay’da çekilen filmde, Türkan Şoray’ın yeğeni Elif’i canlandırmıştır. Daha sonra Tövbeler Tövbesi isimli dizide boy göstermiştir.Şimdilerde ise ‘Oya Aydoğan’ ve ‘Tarık Papuççuoğlu’ gibi usta oyuncularla “Düşman Kardeşler” de oynamaktadır.

Oynadığı Diziler Filmler

Fatih-Harbiye (dizi) (2013)
Leyla ile Mecnun (2013) Konuk Oyuncu
Düşman Kardeşler (2011)
Tövbeler Tövbesi (2011)
Es-es (2009)
Adanalı (2008)
Parmaklıklar Ardında (2007)
Kader (2007)
Tılsım Adası (2003)
Suna (2000)
Ümit Milli (2004)

Fatih Harbiye Şahika (Pınar Dikici) Hakkında Öğrenmek İstediğiniz Yada Eklemek İstediğiniz Bilgileri Alt Kısımda Yer Alan Yorum Bölümünden Bizlere İletebilirsiniz!

7 Comments on Fatih Harbiye Şahika (Pınar Dikici) Kimdir

Leave a Reply

Your email address will not be published.