Doksanlar (90’lar) Dizisi Oyuncuları

Wikipediaturk.Com Ailesi olarak en kaliteli konuları ve en kaliteli içerikleri birbirinden ayırarak hazırlamış olduğumuz konularımızda en güzel ve en içten konular sizlerle. Vikipedia adı altında binlerce konu ve ayrıcalıkları sizler için hazırladık. Wikipediaturk. Ailesi olarak en doğal konuları sizler için hazırladık...

Atv ekranlarında yayınlanacak olan ve Birol Güven’in senaryosunu yazdığı 90’lar dizisi başvuruları alındığı söyleniyor. Doksanlar dizisine oyuncu olarak katılmak istiyorsanız doksanlar@mint.com mail adresine fotoğraflı olarak cv formunuzu gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra 90’lar dizisi oyuncu kadrosu da pek bir neşeli ve cana yakın isimlerden oluşuyor. Özellikle de Doksanlar dizisi fragmanında Ümit Besen şarkısı çalan minibüs sahnesi gerçekten insanları geçmişe götürüyor.

Doksanlar (90’lar) Tanıtım Fragmanı

Doksanlar dizisi tanıtım fragmanalrı atv ekranlarında yayınlandı. Doksanlar yeni dizi ne zaman başlıyor? Doksanlar hangi kanalda yayınlanacak? Doksanlar dizisinde kim oynuyor? Oyuncuların isimleri.

Doksanlar dizisi çok yakında ATV ekranlarında yayınlanacak. Doksanlar dizisi tanıtım için 3. fragman yayınladı. Birol Güven birbirini ardına yaptığı bütün dizilerde başarısını kanıtlamış bir yapımcı. Birol Güven Seksenler dizisiyle adından sıkça söz ettirdi. Seksenler dizisinden sonra da Doksanlar dizisi projesine el attı.

Doksanlar (90'lar) Dizisi Oyuncuları

Doksanlar (90’lar) Dizisi Oyuncuları

90’lı yılları anlatan dizi ” Sokakta Oynayan Son Çocukların Dizisi” adlı sloganıyla gümbür gümbür geliyor anlaşılan. Doksanal dizisi şimdidien merak uayndırdı herkeste.

Doksanların çekimlerine başlandı. Doksanlar Atv ekranlarında yayınlanacak. Doksanlar dizisinin çekimlerine başlandı. 90’lar dizisi merakla bekleniyor.

Doksanlar Oyuncuları Kadrosu

Zeynep Anıl Tandıran
Erkan Köse
Açelya Akkoyun
Beste Bereket
Derya Şensoy
Gamze Özalan
Esra Dermancıoğlu
Pelin Öztekin
Hande Soral
Deniz Oral
Arif Erkin Güzelbeyoğlu
Ümir Erdim
Renan Bilek

Doksanlar dizisine oyuncu başvuruları hakkında ve oyuncuları hakkında yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz.!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. nurlan dedi ki:

    tesekkur etmiyorum.

  2. anonym dedi ki:

    Dizideki bircok kisinin adi neden gecmiyor? Mesela Aysel’in gercek ismi nedir?

BİR YORUM YAZ
Genel