Demet Akalın Bebeği Cinsiyeti Ne? Ne Zaman Doğuracak?

Wikipediaturk.Com Ailesi olarak en kaliteli konuları ve en kaliteli içerikleri birbirinden ayırarak hazırlamış olduğumuz konularımızda en güzel ve en içten konular sizlerle. Vikipedia adı altında binlerce konu ve ayrıcalıkları sizler için hazırladık. Wikipediaturk. Ailesi olarak en doğal konuları sizler için hazırladık...

Demet Akalın Ne Zaman Doğum Yapacak? Çocuğunun cinsiyeti kız mı erkek mi?

Ünlü şarkıcı Demet Akalın Hamile! Bebeğinin resimleri ve gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

4.5 aylık hamile olan Demet Akalın çok heyecanlı..

Demet Akalın’ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Akalın kız bebek bekliyor!

Şarkıcı ve Bestekar Cansu Kurtçu’nun doğum gününe katılan Demet Akalın bebeğiyle ilgili konuştu.

Kurtçu, 30. yaş gününü, önceki akşam sevgilisi Fettah Can’ın organize ettiği sürpriz parti ile Arnavutköy Neşe Mor Meyhane’de kutladı. Sabaha kadar şarkıların söylendiği doğum gününe geçtiğimiz günlerde 4 aylık hamile olduğunu açıklayan Demet Akalın, eşi Okan Kurt‘la beraber katıldı. Davetliler Kurt çiftini bebek için tebrik ederken, bu durum doğum gününün önüne geçti.

DEMET’İN BEBEĞİNİN CİNSİYETİ…

Çıkışta basın mensuplarına kısa bir açıklamada bulunan Demet Akalın‘ın karnının belirginleşmeye başladığı gözlendi. Yapılan kontrollerde bebeğinin cinsiyeti hala görünmese de çok sağlıklı olduğunu dile getiren Akalın, düşük yapan Ebru Gündeş’ e de çok üzüldüğünü ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

DEMET AKALIN NAZARDAN KORKMUŞ

Yaklaşık 1 aydır bilmesine karşın hamile olduğunu açıklamak için biraz bekleyen Demet Akalın, nazardan çok korktuğunu söyledi. Ebru Gündeş’in düşük yapmasını da nazara bağlayan Akalın, ” Hemen açıklayanlara olanlar ortada. Ebru için çok üzüldüm” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. çilek dedi ki:

  ben begendim

  1. çilek dedi ki:

   kız oldunu biliyordum

 2. cansu kartal dedi ki:

  alha anlı babalı büyütsün seni çokkkkk seviyoruz canım demet ablacımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm sana sevgiler saygılar ..

BİR YORUM YAZ
Genel