Cesur Hemşire Dizisi

Wikipediaturk.Com Ailesi olarak en kaliteli konuları ve en kaliteli içerikleri birbirinden ayırarak hazırlamış olduğumuz konularımızda en güzel ve en içten konular sizlerle. Vikipedia adı altında binlerce konu ve ayrıcalıkları sizler için hazırladık. Wikipediaturk. Ailesi olarak en doğal konuları sizler için hazırladık...
Cesur Hemşire Dizisi

Cesur Hemşire Dizisi

Hakan Yılmaz ve Şebnem Bozoklu’nun başrolleri paylaştığı “Cesur Hemşire” dizisinin yayın günü belli oldu.

Ekranın yeni komedi dizisi Cesur Hemşire 1 Aralık Pazar akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek.

Cesur Hemşire dizisinin kadrosuna İşler Güçler dizisinden tanıdığımız Yeliz Şar da dahil oldu .

Diziye usta oyuncu Tuluğ Çizgen,daha önce Yahşi Cazibe’de oynayan usta oyuncu Sezai Aydın, Yarım Elma, Haneler ve Esir Şehrin Gözyaşları’nda rol alan Fırat Doğruloğlu, ve şu sıralar Güldür Güldür programıda yer alan Çağlar Çorumlu dahil oldu.

Yönetmenliğini Bora Onur’un yaptığı, senaryosunu Haluk Özenç ve Gülşen Okumuş’un yazdığı dizi, bir erkek hemşirenin yaşadığı komik olayları ekrana yansıtacak.

Cesur Hemşire Konusu:

Cesur (Hakan Yılmaz), adı gibi “Cesur”, soyadı gibi “Yürekli” bir erkek hemşiredir. İki tutkusu vardır hayatta. Ailesi ve mesleği. Doktor olan Karısı Ceyda (Şebnem Bozoklu) ve çocuklarıyla mazbut bir hayat sürmekte, kendisinin başhemşire, karısının başhekim olacağı günün hayaliyle yaşamaktadır. Ancak çalıştığı hastanenin sahibi, aynı zamanda kayınpederi olan ünlü estetik cerrahı Fethi Bey, doktor kızına asla yakıştıramadığı bu “içgüveysi” hemşire damadına gün yüzü göstermemeye kararlıdır.

Bütün gün birbirinden ilginç hastalar ve birbirinden arıza komşularıyla boğuşan Cesur Hemşire ve Ceyda, bir yandan da Fethi ve hastaneye ikisiyle uğraşsın diye başhekim yaptığı genç ve yakışıklı ancak bir o kadar da tehlikeli Kenan’la (Fırat Doğruluoğlu) uğraşmak zorundadırlar.

Tanıtım Filmi – 1.Bölüm Fragmanı

Dizinin fragmanını nasıl buldunuz? Oyuncu kadrosu ve dizinin konusunu göz önüne aldığımızda sizce bu dizi de kısa sürede yayından kalkan diziler kervanına eklenir mi?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Genel