Birinin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın

Wikipediaturk.Com Ailesi olarak en kaliteli konuları ve en kaliteli içerikleri birbirinden ayırarak hazırlamış olduğumuz konularımızda en güzel ve en içten konular sizlerle. Vikipedia adı altında binlerce konu ve ayrıcalıkları sizler için hazırladık. Wikipediaturk. Ailesi olarak en doğal konuları sizler için hazırladık...
Birinin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın

Birinin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın

Bir Erkeğin Sana Aşık olduğunu Nasıl Anlarsın?

Kızlara büyürlerken çok şey öğretilir. Bir oğlan size vuruyorsa sizden hoşlanıyordur. Kendi kahküllerinizi kesmeye kalkmayın. Ve bir gün muhteşem bir erkekle tanışacaksınız ve kendi mutlu sonunuzu yaşayacaksınız. İzlediğiniz her film anlatılan her hikaye bizi bunu beklemeye zorlar. Üçüncü sahnedeki sürpriz beklenmedik aşk ilanı.Kaideyi bozan istisna. Ama bazen mutlu sonumuzu bulmaya okadar fazla odaklanırız ki. İşaretleri okumayı.Bizi isteyenleri istemeyenlerden, kalacakları gideklerden ayırmayı öğrenemeyiz.

Senden Hoşlanıyor

Seninle konuşurken gözlerine bakışlarını kaçırıp senin gözlerine bakamıyorsa ve konuşmakta zorlanıyorsa matematik dersinde yanına oturmak için mazeret uyduruyorsa…
Arkadaşları hatta kankaları yanındayken seni görmezden geliyor olabilir. Bunu kişisel alma sadece senden hoşlandığını bilmelerini istemiyordur.
Seni güldürmek için garip şakalar yapıyorsa.
Seni göreceğini bildiği günlerde kendi gözlerinin rengine uyan yemyeşil bir kazak giyebilir ve sen ona iltifatta bulunduğunda omuzlarını silkerek “ Ne? Bu eski kazak mı?” diyorsa.
Telefon numaranı alıp arayacağım dediğinde arıyor veya mesaj atıyorsa.
Okuldan eve dönerken seninle Ipod kulaklığını paylaşıyorsa ve senin için indirdiği duygusal parçaları dinlemen için Green Day atlamana izin veriyorsa.
Seni can kulağıyla dinliyor ve konuşurken senin arkandaki diğer kızları kesmiyorsa.
Seninle konuşurken göz bebekleri büyüyorsa.
Seni eğlendirip harekete geçirmeye çalışıyor ve dikkatini çekmek için herşeyi yapıyorsa.

O Sadece Bir Arkadaş

Senden en iyi kız arkadaşının telefon numarasını istiyorsa.
Seninle beraberken üstünde en garip eşofman altıyla Cuma akşamı oturmuş televizyon programı seyrediyorsa.
İkinizinde eş bulamaması durumunda mezuniyet balosuna birlikte gitmek için plan yapıyorsa.
Sınıftaki diğer güzel kızlar hakkında senin fikirlerine danışıyorsa.
Seninle konuşurken gözleri etrafı taramaktaysa.
Bir arkadaşın fotoğraf çekerken sana tavşan kulağı yapıyorsa.
Seninle genel olarak hep spor hakkında konuşuyorsa.
Hayatındaki diğer erkeklerden rahatsız olmuyorsa hatta son erkek arkadaşınla çok iyi anlaşıyorsa.
Eğer sen de rüyalarının kızıyla tanıştığını sana söylediğinde onun adına sevinebiliyorsan.

Seven Erkek Nasıl Davranır ?

Sizinle konuşurken sizden çekinir, yüzü kızarabilir ve gözlerini sizden kaçırabilir. Hoşlanan erkek sevdiği kızdan çekinir. Eğer sizden hoşlanıyor ama size açılamıyorsa; Sizinle konuşamaz ve konuşurken de gözlerini gözlerinizden kaçırır.
Her fırsatta sizinle yakınlık kurmaya çalışır. Yanınızda bulunmak için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Çevrenizde dolaşır. Tesadüfler yaratır. Tesadüfen karşılaşmış gibi yapar ama sizi takip eder ve fiziksel olarak yakınınızda bulunur.
Asabi ve hırçınken sizi görünce sakinleşir. Sizin yanınızda sizin gözünüze girmek için kendini küçültecek bir takım haraketlere girişebilir.
Onu farketmeniz için hiç konuşmayacağı konularda konuşmaya başlayabilir.

Size internet ortamında da yakınlaşmaya çalışır. Facebookta arkadaşınız olur duvarınıza yorum yapar, diğer mecralarda da sık sık karşınıza çıkar ve sizinle dialog kurma çabalarına girer.
Sizden etkilenen erkek haraketleriyle bunu apaçık belli eder aslında. Farklı davranır, aşırı davranır, bazen çok susar, bazen çok konuşur, size çiçek verir, telefon numarası ister, ilk arayan o olur ve sizinle sık sık buluşmak ister.
Seven erkek, sevdiği kadınla her zaman iletişim halinde olmak ister.

Sadık erkek şeffaftır. Sizden bir şey saklamaz. Aradığınızda hemen ulaşırsınız. Onun hayatıyla ilgili önemli gelişmelerden herkesten önce sizin haberiniz olur. Fikrinizi alır. Size sorar. Sizinle ilgili de planlar kurar. Seven erkek, sevdiği kadına sahiplenici yaklaşır ve kıskanır.

Bir Erkek Sevdiğini Nasıl Belli Eder? Siz Bu Konuda Neler Söylemek İstersiniz?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 242 YORUM
 1. İremsu dedi ki:

  Ya bunları çoğu kşi okuyo terbyeli olurmusunz ayıp.

 2. Arif dedi ki:

  Ben en yakın arkadaşımı sevmeye başlamıştım. Ama o benim başka arkadaşımı seviyordu. 3 ay kadar sakladım sevdiğimi ve sürekli yanında oldum. O ağladığında ben de gözyaşlarımı içime döktüm. O nu güldürmek için her türlü şebekliği de yaptım. Tabi hatalar da yaptım. Onunla hiç bir şansım olmadığını düşündüğüm için aunı ortamdaki başka bir kızla ilişkiye başladım. Belki kafamı dağıtır hem imkansız bir aşkı silerim hem de başkasıyla mutlu olabilirim diye düşündüm. Ama olmadı. 3 hafta sürdü sadece. Tabi saklamaya devam ettim. Önümüzde sınav vardı. Sınavdan önce öğrenmesine izin veremezdim. Çünkü diğer arkadaşım onu hep üzüyodu ve gülmesini tek ben sağlıyodum. Bir yerden sonra ağladığında başını koyacağı tek omuz benim ki olmuştu. Sınav bittiğinde -tabi o zaman artık çocukla ilişkileri tamamen bitmiş- ben sevdiğim kızdan uzaklaşmam gerektiğini düşündüm. Çünkü artık elimde değildi saklamaktan çok yorulmuştum. Ve her şeyi belli etmek üzereydim. Bu yüzden 2 hafta boyunca ondan uzak durdum, aramadım, mesajlaşmadım. 2 haftanın sonunda o çocuk benim hatuna saydırmış. Üzülmüş tabi benimki de. Arkadaşlarımdan telefon geldi; yeter artık uzak kaldığın hep sen vardın onun yanında yine yanında ol durumu iyi değil dediler. Ben de aradım. Konuştum. Konuşmanın başında benim gibi ol kimseyi sevme bundan sonra dediğimi hatırlıyorum Ama nasıl olduysa korktuğum başıma geldi ve Sevdiğimi öğrendi o gece. Yapmamalıydım biliyorum. Öğrenince bana; senden nefret ediyorum, hayatından bundan sonra ben yokum dedi. Ve 2 hafta boyunca hiç konuşmadık yine. Tabi ben erkek olduğum için bir ara özür diledim yine. O da özür dilemene gerek yok bende böyle olsun istemezdim dedi.
  Ama 2 gün önce bir arkadaşım vasıtasıyla tüm arkadaşlar toplandık. Tabi oda geldi. Takıldık, eğlendik, sonra napalım hadi içelim dedik. İçmez olaydık……
  Alkol kana karıştı ya bikere tutamıyo insan kendini. Benim hatun bana dokundurma yaptı laflarıyla; sen misin bana dokunduran? Başladık kordon da kavga etmeye. Ama herkes bize bakıyo. Bana dedi ki; madem beni seviyodun neden başka kızlarla çıktın(Ben bu sırada 3 kızla çıkmıştım, tabi hepsi toplam 6 hafta yapıyo. Bir de bana diyo ki ben zaten her şeyin farkındaydım olup biten ama beni sevdiğini hiç düşünmemiştim. Tabi ben baya gerilmişim, arkadaşımın söylediğine göre baya bağırıp çağırmışım. Çok hatırlamıyom olanları. Ama en son gece saat 23 gibi kalktık ordan. Ben dedim ki umarım bir gün sevdiğin kişi benim seni sevdiğim kadar sever. O da bana; öyle birisi olmayacak dedi. Aynı otobüse bindik hepimiz. Vedalaşıcaz. Herkesin elini sıktım. Sıra ona geldi elimi uzatmayı bırak, yüzüne bile bakmadım. O elini uzattı. Ben de tuttum elimden kendime doğru çektim ve öptüm. Sonra da hemen indim otobüsten. Benimle gelen arkadaşıma mesaj atmış sahip çık bi delilik yapmasın diye. Tanıyo sonuçta beni. Şimdi sınav sonuçları da açıklanmıştı ya artık. Ben 44 bindeydim seneye tekrar denemeye karar verdim. O da 230 bindeydi o da seneye bıraktı. 1 sene daha aynı dershane de olucaz. Bir sene daha yüzyüze bakıcaz. Tabi artık kanka olmadığımız kesin. Ama sevgilim diyebileceğimi de düşünmüyorum. Tek umudum her şeyin çok güzel olması. Tabi benimle aynı dershanedeyken bir başkası da ona yavşaklık yapamaz. Yaparsa dayak yer net. Bir başka çocukla uğraşmasına da izin vermem. Güzelce dersini çalışır. Kafasına hiçbir şeyi takmasına izin vermem hem. Her şey güzel olur heralde ya. Bu arada buraya kadar okuyabilen olduysa. Duygularını yazsın cevaplasın 😀 Sövseniz bile sorun değil. Sövülcek şeyler de yapmışım dönüp tekrar baktığımda…

  1. aşk acısı dedi ki:

   Ya sen mal mısın niye içiyon gerizekalı ve sen o kıza de artk seni deli gibi seviyom diyeeeee

   1. Anonim dedi ki:

    ya bende oyleyim arkadas daka 15 yasim var bence sen asla vazgecme ben hep bir adami sevdim ama hep o nun adi baskasiyla cikti ben askimi belli etmiyorum sadece ablla kardes gibiyiz siz genede opustunuz benden iyisiniyz askin insallah benimkigibi olmaz ask yolunda basari lar dilerim

    hidaya tova leyla

  2. Gereksiz dedi ki:

   Bende öyle düşünüyordum ama sonra kendi kulaklarımda duydum BEN R***A ‘yıl seviyorum dediğini duydum çok mutlu oldum onun beni sevdiğini duydum havalara uçtum zaten çok çok çok mutluyum ve inşallah yarıda kalmaz AMİN Ve onun adı da F****N

 3. Derya dedi ki:

  Benimde hoşlandığım bi kişi var. Ama onun sevgilisi var . Şimdi yukarıdaki yorumlara baktığımda hepsini yapıyo. İkimiz çok eğleniyoruz . Bu ne anlama geliyo sizce ?

 4. Anonim dedi ki:

  ona hiç bir zaman soyleyemiycem benimkisi olmiycak bir dua’ya amin demek

 5. İsimsiz dedi ki:

  Ben çocuğu proje kursunda görüyorum. Hoca ne derse o hemen bana dönüp sende yapmak ister misin. Ya da cok kızgın olduğunda beni görüyor ve sakinlesiyor . Ama ben onu sevdiğimi kendisine söyleyemiyorum. Seneye mezun olucak fakat bizim türkçe hocamızın kardeşi. Sadece ondan 1 yaş küçüğüm bende ona bunu söylemeyi düşünüyorum sizce söylemeli miyim

  1. Candost dedi ki:

   Söyle kiz sakin çekinme .bence seni seviyor hem de çooook. Benim de sevdiğim öyle .gözümün içine içine bakıyor.

 6. dilan güngör dedi ki:

  Üffffff ya burdaki herseyi okudum ama h ala beni seviyormu anlamadim artik dayanamyip

 7. aleyna dedi ki:

  Benim eski sevgilim beni bıraktı ama ben onu çok seviyorum şimdide başka biriyle cıkiyorum ama beni bir akan çocuk ben seni çok seviyrm diyor suan ciktigimda ole ama ben ikisi bin arasında karasizim ne yapmaiyim

 8. dilan güngör dedi ki:

  Cesareti yok iste bizde boyle anlamaya calisiyoruz

 9. ELA sarıkaya dedi ki:

  beni kesssssssssssssssssssin seviyorrrrrrrr=)

 10. MERCAN dedi ki:

  ben birine sekiz yildir asigim ama o simdi bir yerde been baska yerde onu cooooook ozledim lutfen bizim gibi yapmayin son pismanlik fayda etmez…………….

 11. Kararsızım dedi ki:

  Benim durum karışık

 12. kmbgkm dedi ki:

  offffffff

 13. kmbgkm dedi ki:

  sevmiyor mu seviyor mu:)

 14. kmbgkm dedi ki:

  bilmiyorum valla beni seviyor mu sevviyormu sevmiyormu aslında çok tatlı ama ben çok soğuk buluyorum onu

 15. bişey değil dedi ki:

  15 yaşından aşağı kötü yanlış yazmışım

 16. bişey değil dedi ki:

  arkadaşlar ben önceden aşıkdım ama onların birini 1aydır görmüyorum birinin fotaraflarını 2 dakikadır biri benden 24 yaş büyük biri ise 3 yaş ben artık aşık değilim aşığım ama yani fazla takmıyorum önceden kendimi balkondan atasım geliyordu şimdi arada sırada zaten birini terketim terketeceğim aşksız dünya 15 yaşından aşağı güzel 15 yaşından yukarı güzel ama kız çocuklarına 18 yaşından sonra aile 15 16 17 yaşındaiken çok endişeleniyor ben 11 yaşındayım 5. sınıfa gidiyorum imamhatibe kuran peygamber efendimizin hayatı arpça temel dini bilgiler fazladan öğreniyorum imamhatipli olduğum için yani çok günah bir iş aşık olmam

 17. ziyaretci dedi ki:

  bana bir kere bakıp gülümsüyor ne yapacam bilmiyom ama ona başkası daha aşık onunla konuşmak istiyom ama onunla konuşamıyom har zaman neredeysem o da benim yanımda oluyor

 18. eylül dedi ki:

  benm 4 yıldr kuzenmle çkıyorum beni sevdiğini söylüyoo ama ben soğudm ondan

 19. bişey değil dedi ki:

  artık aşkı fazla takmıyorum3 ünüde hiç görmedim 2 haftadır öldümü kaldımı bilmiyorum artık hayatımda 1 kişi var çok mutluyum

 20. Anonim dedi ki:

  slm arkadaslar brasi nasil bi yer bri beni aydlata blirmi

 21. kararsiz dedi ki:

  Ben beni seveni bilmiyom aslında o kadar çok varki hangisi
  onu da bilmiyorum ama aklımda biri var ve bunu okuduktan
  sonra kesinleşti

 22. bişey değil dedi ki:

  biri bana yorum yazsın yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hadi ya kuzenim bile beni seviyor 5 yaşında erkek

  1. Anonim dedi ki:

   Selam canım benim ya. Benimle evlenir misin?

 23. bişey değil dedi ki:

  yuh kaç yaşındasın aşk ben 11 yaşındayım artık sevdiğim şıkda 2 kişi var annenem gildeki çocuk burdaki yazılan haraketleri yapıyor hatta daha fazlasını hep yatakdan ve aşk ve sexden bahsediyor kiraz mevsimni izleyen varmı hayatımız onun gibi hatta aynı, diğeri bağ komşumuz onu düğünde gördüm babamın kuzenin harelde dedimki 2gün sevicem sandım ama bağ komşumuz çıkdı biz hep bağa gidiyoruz o çocukda orda oluyor aşk insanın hayatını değiştiriyor hep ağlayasım geliyor imtaar etcem bir gün aaaaahhh çok aşığım çççççççççççoooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ama çokk aşığım birde mustafa ceceliye aşığım

 24. bişey değil dedi ki:

  aşk nişanlısın kaç yaşındasın sen

 25. ask dedi ki:

  lutfen yorm yazin bekliyrm onunla kacmayi bile dusunyrm

 26. ask dedi ki:

  ben kizm ve asigim nisanlym ama sevmiyrm baska birine fena tutuldm ne ypmlym yorum bekliyrm

 27. ask dedi ki:

  guzel i site ben de asigim kesilikle asik oldugumu bilydm bunlari okuduktan snra eminim onu cok seviyrm

 28. bişey değil dedi ki:

  erkek kız oldunuzu yazsanısa ona göre yazcam yazmıcam yorumları

 29. bişey değil dedi ki:

  anonim bence seni seviyor

 30. bişey değil dedi ki:

  arkadaşlar 2kişi buldum biri bizim okuldan7.sınıfdiyeribizim bağımız var yan komşumuzhangisini seçiyim annem geldi hadi görüşürüz

 31. Anonim dedi ki:

  Benim yakın arkadaşımdı ama herkes bize siz çıkıyorsunuz diyordu ve ikimiz de onlar bunu söyleyince sırıtıp duruyorduk. Sonra çıkmadığımızı söyledik bu kez de çıkmıyorsunuz ama birbirinizden hoşlanıyorsunuz dediler.Ben onun yanında kendimi çok iyi hissediyorum.Beni mutlu ediyor.Ona her baktığımda bana bakıyor olduğunu görüyorum.Ya da bir espri yaptığında direk bana bakıyor ve birbirimize bakarak gülüyoruz.Ama başka biri olsa kesin seviyor derdim ama O, arkadaşlarımızın yanında bazen beni tersliyor.Ama mesela ben gidip onun sandalyesine oturuyorum, sırasında yatıyorum bana hiçbir şey demiyor.Bir kez onunla konuşmuştum bize çıkıyor diyenleri takıyor musun diye bana sen takıyor musun diyip güldü ne yapıcağımı bilmiyorum lütfen yardım edin.

 32. bişey değil dedi ki:

  bana yardım edin

 33. bişey değil dedi ki:

  ben de seviyorum ama çok buluşamıyoruz onun için bizim okuldan birini seçeceğim ben 5. sınıfım sevdiğim çocuk 7. sınıf ama onu artık sevmiyorum nasıl erkek seçeceğime karar veremiyorum

 34. bişey değil dedi ki:

  ama bir şey dicemde bunu araştırıyorsanız sizde onu seviyorsunuzdur bence kendinize aşk testi yapın çünkü bende onu seviyorum

 35. Anonim dedi ki:

  benim yakın arkadaşımdı ama herkes bize siz arkadaş gibi değilsiniz diyodu. yanımda gören herkes bana bu sna karşı bir şey hissediyo diyodu. bana seninle evlenicem benden başkası senin triplerni çekmez flan diyodu hep.yanımdayken bana bakışları. ona küstüğümde barışmam için yaptıkları. bana yakın arkadaşı yazdı diye benden yana bir şey olmadı halde ben çocuğu tersliyene kadar yüzüme bakmaması yani anlatamadığım bir sürü sey. sonra gerçekten bende anladım ki biz arkadaş olarak takılan ama gerçekten arkadaş olmayan iki insandık. ben seviyorum onuu hemde çok. artık kaybedicekte hiç bir şeyim yoktu. ve söyledim sonra noldu biliyomusunuz o 5 sene tanıdığım adam sevgime karşılık vermeyi bırak saygı bile göstermedi. yani bazı insanlar gerçekten piçlik olsun diye yapar emin olun onlardan da sokakta çok.

 36. Selenay dedi ki:

  Her erkeğe güzel bir kız vardır AŞKIMMM 🙂

 37. belki bi gğn severr dedi ki:

  bn onu çook swiyorum anladığım agöre oda bni seviyor yada bn kendi kendime gelin güvey oluyorumdur… 🙁

 38. Sanane dedi ki:

  Aysegul bence senin hiç aşk anlayışın yok!Aşk senin düşündüğün şey değildir.Aşk bakıp doyamamaktır , doyup bakamaktır , kıymalı dolmamıdır …. Acıktım pardon :sss

 39. Sanane dedi ki:

  Çok saol

 40. samira dedi ki:

  cok guzel bir siteymis benim sinif arkadasim da bana her gun bana boyle seyler yapiyordu ona benden hoslaniyormusun sordum ve evet dedi simdi ise cikiyoruz cok tesekkur ederim

 41. aysegul dedi ki:

  yaa arkadaslar ask nedir yaa bilmiyoyorum birusini seviyorsun ve onun icin ask. acisi cekiyorsun bence hic gerek yok zamani akisina birak eninde sonunda birisi seni sevecektir ve burdan ask acisi cekenler diyorum ki ask acisina hiiiixcccccc gerek yok illaki seni seven birileri var( ailen). saka yada dalga gecmiyorum gercegim

 42. hande dedi ki:

  selam arkadaslar ben size birsey sormak istiyorum bir cocuk. ve ben onu cok seviyotum ama onun beni sevdigini bolmek istiyorum. bana karsi hareketlerinde ise bana bakiyor benimle iletisime gecmek istiyor acaba benim onu sevdigimi bildigi icin mi boyle davraniyot yoksa gercekten beni seviyormu

 43. şeyda dedi ki:

  Selam arkadaşlar benden bir çocuk hoşlanıyor mu emin değilim aynı okuldayız ama sürekli göz göze geliyoruz. Beni uzakta görünce hemen bakıyor. Bir iki kere bizim koridordan falan geçti. Ama çocuk çok utangaç benim baktığımı anlayınca kafasıni çeviriyor. Sizce ne yapmaliyim

 44. Melis dedi ki:

  bence bengisu sevdigin kisiye yonelmelisin digerleriyle aranda mesafe kur yani ben kiminle mutlu olbilirim diye dusun

 45. bengisu yazgı dedi ki:

  Üç oglan var ben biri olan mehmet efe kavak aşığım ama diğer ikiside bana aşık ban yardım edin ona ne demeliyim yani mehmet efe kavak

 46. Melis dedi ki:

  yorumlariniz benim icin onemli hadi lutfen

 47. Melis dedi ki:

  lutfen arkadaslar bana yardim edin:-(

 48. Melis dedi ki:

  yaa arkadaslar size bir sorum olacak ben suan 7. siniftayim ve sevdigim cocukla ayni siniftayiz. ben onu cok seviyorum ama onun beni sevdigini bilemiyorum simdi olay soyle mesela derslerde soru cozerken cevabi hep bana bakarak soruyor bazen goz goze gelisimimizde hemen benden gizlerini kaciriyor sonra onlarin kendi aralarinda bir grup var kizli erkekli ama ben o grubun icinde dahil degilim sonra bunlar aralarinda sakalasirken tabii bu olaylar sinifin ixinde oldugundan baskalarida duyuyir ve goxlerimin icine bakarak guluyor acaba beni seviyormu

 49. Çiğdem dedi ki:

  Bütün aşklar bence yalan insanın hevesi bittimi aşkda bitiyor n yazıkki

 50. Anonim dedi ki:

  benimkisini bilmiyorum ama bence sevmiyor cunku önceden bana bakip duruyordu simdide baska birisiyle beraber herhalde

 51. nur dedi ki:

  Buralar a kadar düştü isek eğer bence sevmiyor demk tir ama guzel

 52. bende kalsın dedi ki:

  Şuölümlü dünyada bana en saçma gelen şey şu aşk dediğimiz şey…
  sizcede öyle değilmi cevabınızı bekliyorum.:-)

 53. Su dedi ki:

  Ben bir çocuğu sevdiğimi bilmiyorum tek onu görünce heyecanlanıyorum mutlu oluyorum ve onunla konuşmak istiyorum o bana aşıkmı onuda bilmiyorum ama herkes sana aşık bence diyor çocuk ben bir yere bakınca gözlerime bakıyor gözlerini kısıltıyor ve hafif bir gülümsüyor ona bakıncada gözlerini kaçırıyor kaçırmamasada ikimizin kalp atışları hızlanıyor ve bir birimize gülümsüyoruz bizim durumumuz nedir bna yardımcı olurmusunuz 🙁

  1. zehra dedi ki:

   Aşiksın sevdigıni sóyle sonra pisman olursuo

  2. sümeyra dedi ki:

   Bence söyle zaten sevdiğine sevdiğini söyleyemezsin hayatin anlami yok

 54. Pöf dedi ki:

  Mehaba bizim okulda bi çocuk var çocuk bana kapak atana kadar çocuğu tanımıyodum o olaydan sonra biz koridorda çocukla bakışmaya başladık ben başka bi çocuğu seviyorum o da bunu öğrendi falan siZce beni seviyomudur

  1. melek dedi ki:

   Seveninsan herzaman icinde tasir beninaniyom seni sevdine uzaktan takip et

 55. Pöf dedi ki:

  Merhaba benim sorum şu bi tane çocuk var ben ilk başta çocuğun farkında değildim sonra çocuk bi ara bana kapak attı ondan sonra çocukla bakıştık uzuz süre sonra bi ara yemekte karşı karşıya oturdık bana bakıp durdu bende başkasını seviyorum bunu bi ara o da duydu işte öyle yani sizce beni seviyo mudur

 56. Anonim dedi ki:

  Ben karsimdakinin bana karsi ne hissettigini anlamiyorum bana cok farkli davraniyo sariliyo konusurken ustume ustume gelip duvarla arasinda birakiyo gozlerimin icine bakiyo hic kaçırmadan kendi hakkinda herseyi anlatiyo beni koruyo merak ediyo hicbir erkek arkadasimla anlasamiyo kavga cikariyo farkli kelimelerlede hitap ediyo yani bitanesin ilacsin gibi filan ama bi zaman sonra kanka gibi davraniyo biri bana yardımcı olabilir mi

  1. Anonim dedi ki:

   Bence sana asik ve ne yapacagini bilmiyo

 57. seyma dedi ki:

  Benimde sevdigim bi cocuk var aslinda ayni okuldayiz ama dersanede tanistik surekli bn seni okulda hic gormedim falan diyodu sonra biz arkadas gbi konusmya basldik koridorda gordugunde fln surekli bakiyodu bn onu gormsem bile dikkat cekmye calisiyodu okulda cikista bni mi bekliyodu artik bilemiyorm ama bni arkadaslrmla ciktgmi gornce bklemyip yuruyodu fln sizce oda bnden hoslaniyo mu

  1. Anonim dedi ki:

   Kardeş bende ayni durumdayim aslinda. Birisi var dersanede tanıştık. 1aydir hicbir sohbetimiz olmadi sadece bakismakla yetindik. Sonrasinda Faceden ekledi filan sohbet etmeye basladik. Sürekli benim karsima çıkıyor bir haftadır görüşüp konuşuyoruz. Sürekli gozlerime bakarken yakaliyorum.. ama emin de degilim tahmin ediyorum sadece sizce bunun adı nedir

 58. Duygu dedi ki:

  Benim hiç sevgilim olmadı kimseyle çıkmadım bakan oluyor ama bişey demiyorlar ben ayrıca güzelim esmer mavi gözlüyümmm

  1. sümeyra dedi ki:

   Bence seni gördüklerinde dilleri tutuluyorlardir yoksa çok güzelmişsin

 59. melek dedi ki:

  arkadaslar bırı var sevdıgını bılıyorum ama bende tabi.ama ulaşmak istedıgımde ulasamıyorum onu görmek istedıgımde zaman yaratıyorum ama o yaratmıyor.ama cok sevıyorum

  1. Ecenaz dedi ki:

   Merak etme canm aynı durum bendede oluyor kesınlıkle hoslanıyo

  2. Hatice dedi ki:

   Aynen bende onu görmek için elimden geleni yapıyorum

  3. yasak aşk dedi ki:

   Birini seviyorum ve bunu günlüğüme yazdım benden bir yaş büyük günlüğümü okumuş onu sevdiğimi öğrenmiş . Her neyse zaten komşuyuz onunla annelerimizde çok iyi arkadaş bazen onunla gece yarılarına kadar oturuyoruz onun Bi arkadaşıda hep siz sevgilimisiniz die soruyo bana en ufak Bi olayda sahip çıkıyor çok iyi davranıyo beni kıskandığını açık açık belirtiyo Bi kersinde Bi çocuğu ben tutmasydım dövüyodu

   1. Anonim dedi ki:

    Ben de de öyle bi şey var kuzenimle aynı sofrada yemek yedik ben onu çoktandır o da bunun yeni farkına vardı facebook da konuşuyoruz oda seviyorum diyor ama ne inanmak istesem de olmuyor çünkü hayatında bir sürü kız oldu ben şimdi hayır diyorum keşke sevdiğinden emin olsam

  4. Ayşe dedi ki:

   Allah yardım etsin bacım

 60. sena dedi ki:

  Ben bi çocuğu seviyorum 7.sınıftan beri hep birlikteyiz.şimdide benimle aynı liseye gidiyor bazı derslerde benim arkama oturuyor sürekli benimle konuşmaya çalışıyo gözlerini benden kaçırıyo ve sanki ben yokmuşum gibi davranmaya çalışıyo ama beceremiyo sizce o da beni seviyomudur?

  1. Anonim dedi ki:

   Kesinlikle seni seviyo

 61. yağmur dedi ki:

  Benim bi erkek arkadaşım var iki aydır filan çıkıyoruz bide kardeşim dediği uç tane kız arkadaşı var hep onların yanında başbaşa konuşurken bile genelde onlardan bahsediyor onlara yakın olmam için beni zorluyor fakat benim gözüm o kızları hiç tutmuyor o kızlarla aramızda en ufak bi tartışma yaşansa bile hemen onları savunuyor sizce o kızlara değer verdiği kadar bana değer veriyor mu ?

  1. cengo dedi ki:

   Bence değer vermiyor çünkü değer veren biri senin yanından ayrılıp onların yanına gitmez eğlenmek amacıyla konuşuyodur büyük ihtimalle

 62. cengo dedi ki:

  Bi kız var bizim alt komşumuz ne zaman beni dışarda görse balkona çıkıp bakıyor ne zaman biri benim ismimi sesli Bi şekilde söylese hemen balkona geliyor benim parkta oturduğumu gördüğünde spora çıkıyor akşamları okul dan eve girerken beni camdan görüyor ve hemen balkona koşuyo işte böyle hep sizce ne bu durumun gidişatı

 63. nur dedi ki:

  Ben birini seviyorum o da bana öyle
  söyledi ama bir süre sonra bana en iyi arkadaşımsın dedi ve bir süredir konuşmuyoruz whatsapptan sürekli kontrol

  1. Anonim dedi ki:

   Bence hoşlanıyo gibi ama kendine eğlence arıyor da olabilir.

 64. DENIZ dedi ki:

  BEN HIC BIR ZAMAN ASKA FALAN INANMAM VE HIC BIR ERKEGI SVMEM BAZILARI DUSUNE BILIR KI BEN SEVIYORUM AMMA HAYIR ONLAR KENDI HISLERINI SOYLUYORLAR

  1. cengo dedi ki:

   Bende öyle düşünmüştüm ama oyle olmuyor kalbinin diğer yarısı nı bulduğunda iş değişiyor

  2. Orxan dedi ki:

   bencede ayni fikirdeym

 65. eda dedi ki:

  sınıftan birini çoook seviyorum derler yaa onla uyuyorr onla uyanıyorum.biliyorum henüz lise 1 deyim daha küçüğüm ama gel bunu kalbime söyle . acaba o seviyormu diye düşünmekten çıldıracam.onu görünce nefes alıyorum rahatlıyorum gözlerine bakamıyorum kızarıyorum bazen kekeliyorum ama ben onu ölümüne seviyorum

 66. Minel dedi ki:

  şimdi bir çocuk var bu çocuk bana birisini sevdiğini söylüyor , hoşlanıyorum diyor ama bir türlü kim olduğunu söylemiyor. İsmini söyle dediğimde sen bilirsin çok yakından biri diyor. Bende tabi ondan biraz hoşlanıyorum.Sizce o kız ben olabilir miyim ??

  1. yaprak dedi ki:

   Bak Bi arkadaşına söyle onunla konuşsun sevdiğin kız warmı adıne yada adından Bi kaç harf felan söylettirsin ama bunları soran arkadaşında sana sadık olsun

  2. Anonim dedi ki:

   eğer sana diğer kız arkadaşlarından daha yakın davranıyrsa sensindir 😀

 67. Zeyneppp dedi ki:

  Mrba BN zeynep. Ben bi çocuğu inanılmaz derece çok seviyorum. Şuanda ben lise1 deyim. Farklı okullardayiz. Eski sevgilim. Beni hep sevdiğini söylüyordu. Ben ayrılmak zorunda kaldim mecburdum çünkü. Gecen gün cikmamamiza rağmen ona ozledigimi söyleyince hemen bulusalim dedi. Geldi ama ben yanina gitmeye cesaret edemeyip oradan uzaklastim. Bulusma yerine gelince bana bakip gözlerinin içi guluyordu. Ama bilmiyorum sizce beni seviyo mu??

  1. Anonim dedi ki:

   tabiki

 68. badem dedi ki:

  bende birisini seviyorum bence oda beni seviyor hep en yakın arkadaşıma benim hakım da bilgi istiyor sence beni çok seviyor mu?

  1. Esra dedi ki:

   Bence de seviyordur.Bende birşey sormak istiyorum benim sevdiğim çocuk 7.sınıfta ama aslında aynı yaştayız beni okula bi sene erken vermişler.Her neyse onu ilk gördüğümden beri hoşlanmaya başladım sürekli ona bakıyorum ve o da bana bakıyor şu an o da ben de okula gitmiyoruz o yüzden göremiyorum onun için şarkılar yazdım arkadaşlarıyla konuşup dolaylı yönden bilgi edinmeye çalışıyorum.öğrendiğim bilgilerle bana benzdiğini anladım arkadaşlarıyla konuştuğunda arkadaşları da bana bakıyor aynı ortama geldiğimiz zaman arkadaşları ona seninki geldi falan diyolar. laf falan atıyor uğraşıyor dikkatimi çekmek için hareketler yapıyo barfikds çekiyo takla falan atıyo kapıyı açıp kapatıp bakıyo falan benden hoşlandığını dşünüyordum eski gönderilerini inceledğimde eskiden 1 yıl önce H ile başlayan bi kızı sevdiğini anladım okuldaki isimleri düşündüm ve 7 lerde başka bi kız vardı onu gördüm bi gün aynı ortamdaydık bi iş için onların sınıfındaydım kıza seslendi ama ben ona baktığım için sana demedim dedi kıza laf atmaya falan başladı ben de bozuldum epey kıskandım da biraz ama zaten seneye başka okula gideceğim ve bir daha onu göremeyeceğim için vazgeçmeye karar verdim.onun arkadaşlarından biri benimle çok konuşuyor hatta o arkadaşlıyla kavga edip birbirlerini arkadaşlıktan silmişler.en yakın arkadaşım belki senin yüzünden kavga etmişlerdir dedi ama emin değilim.bilerek bana çarpmaya çalışıyordu bi kere bilerek yaptı ve sırıtıyordu diğerinde ise tamamen habersizdi ve düşecekken belimi tutmuştu o an çok garip hissetmiştim ama güzel bir gariplikti.onunla yaşadıklarımı hikaye olarak yazdım.ama şimdi unutmak zorundayım Lütfen bana yardımcı olun hoşlanıyor mu

   1. Anonim dedi ki:

    istiyor bence seni

  2. burçin dedi ki:

   Benim yakışıklı mavi gözlü sevgilim var ama benim her türlü üstüme düşen birisiydi küssek bile ama şimdi facebookta kavga ettik diye beni engelledi ve şimdi bwna tirip atıyor erkek arkadaşım barışmıyor napiyim sizce

   1. Anonim dedi ki:

    Sana iyi davranıyor birileri sana kötü bişey yaparken seni koruyorsa her türlü yanında olmaya çalışıyorsa bunlardan birini bile yapıyorsa seviyor demektir 🙂 :)))

   2. gülçin dedi ki:

    Sana iyi davranıyor birileri sana kötü birşey yaptığında seni korumaya çalışıyorsa ve sana yaklaşmaya çalışıyorsa seviyordur bunların birini bile yaparsa seviyor demek ona iyi davranmaya çalış seni görmediğinde tesadüfen karşılaşmış gibi yap.Ama en önemlisi de olması için dua et ALLAH sana yardım edecektir eğer duayla olmazsa vardır ALLAH ın bir bildiği sana daha iyisini verir merak etme 🙂 :)))

    1. Anonim dedi ki:

     Meraba benim sevdiğim erkek şimdi en yakınlarımla çıkıyoçook üzülüyorum eskiden çıkıyoduk şimdi aşk yerine nefret besliyoruz

   3. berfin dedi ki:

    özür dile bence baksana anlatışından belli sen çoçugu çok seviyorsun

   4. Anonim dedi ki:

    Bence seni birakmak icin firsat ariyodur ve o firsati bulmustur o yuzden konusmuyo olabilir

   5. Anonim dedi ki:

    O cocugu kacrma derm

  3. Anonim dedi ki:

   evet

 69. anonim dedi ki:

  ben bir erkegi seviyorum hep onla ugrasiyorum yanaklarini sikiyorum ama o bana hic bisey demiyor sizce beni seviyor mu

 70. seni seviyorum dedi ki:

  ya bende birisini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum ama galiba seviyor soyle anladım bir kere oyun oynarken arkamdan hızlıca koşup yanıma geldi birden benim elimi sıkıca tuttu bu işlem 1 dakika kadar sürdü sonra elimi bırakıp gitti birkeresindede dersimiz boştu sırada otururken gelip yanağımı sıkıca sıkıp gitti derslerde kafamı ona doğru çevirince bana baktığını görüyorum ona bakınca hemen önüne dönüp birşeylerle uğraşıyor ben onu çok seviyorum ama onun beni sevdiğini bilmiyorum lütfen yardımcı olun

  1. Anonim dedi ki:

   bence sevıyor

   1. Anonim dedi ki:

    ocoukseniseviyor

  2. badem dedi ki:

   seni sewiyor cnm

 71. anlamsiZ dedi ki:

  Bizim sinifda bi cocuk var once ben onun arkadasini seviyodum sora arkadasi bana soylediki oda beni seviyo ama ben ona onu sevdiyimi soyleyemedim benden sordu seviyomusun beni deye ben hayir dedim oda bunu kabul etdi once bana yaziyodu soralar yazmadi biara sora bana yeniden yazdi ve sinif arkadasimin numarasini istedi bende bende yok dedim soralar anladimki sinif arkadasimla cikiyomus cok kotu oldum bu olanlardan sora sinif arkadasimda benimle konusmamaya basladi onceler her bi seye karisirdi onceler benim yanimda oturuyodu simdi ne yanimda oturuyo nede elbiselerime karisiyo anlamiyorum neden boyle yapiyo??

 72. Hira dedi ki:

  Ya bi çocuk vardı eve gidince face book u aç sana bişey dicem dedi açtım söyleyemedi okulda bişey dicem dedi konuşmak istedi konuşamadı sizce ne diyecekti ve arkadaşları yenge falan diye dalga geçmeye çalıştılar genelde beraber otururduk falan ne sizce

  1. Ayşenur dedi ki:

   Bence bal gibi seviyor seni
   Bence sana çıkma teklifi edecekti derim

  2. irem dedi ki:

   bence senden hoşlanıyor sana aşıkkk

  3. ceyda nur dedi ki:

   arkadaşlar sevmk ve aşık olmak çok farklı kavramlardır bunu hissetmen gerekir seviyosan ve her göz göze geldiğinde o da sana bakıyosa o da seviyodur korkmayın ben karşılıksız aşka inanmam aşk bu kadar basit bir şeydeğil ona inanın sonra benimgibi aşkına inanmadığınız için sürekli kavga edip durursunuz

  4. irem dedi ki:

   ben birini sewiyorum daha doruusu sewiodum ama ilkte o başka kızı sewiyodu ve artıko ndan nefret ettiğini sölüyor bnmle olmaya çalışıor fakat bn önecdeb sewiordum şimdi kararsıızm sizce kaubl ediyiimmi

  5. anlamsiZ dedi ki:

   Bence baya seviyo bundan daha fazla ne soyleye bilirki

  6. anlamsiZ dedi ki:

   Bence seviyo yani mutlaka oyledir sadece sana soyluyemiyodur amma kesin srviyodurr

   1. irem dedi ki:

    sence ölemi öf çok krrsızımmm

   2. irem dedi ki:

    bn abimle aynı okula gidiyorum sewdiğim çocuka abim demişiki bnde snele onuyabilirmyim oda demişiki krdelşin oynarsa snede oyna bnce benis ewdiğini bellimi etmeye çalışıyor sizce bir kzında hawasını naıs söndürebilrim çok havalı ya döwwedim geip derslerimde başarılıyım öğretmenelrimin gözündne düşmek istemiyorumda ya acill yardımmm

  7. yagmur dedi ki:

   tebrik ederim. sizi cok amma cok seviyor

 73. linura dedi ki:

  Ben siniftan bir cocuktan hoslaniyorum. Surekli onu izlemek istiyorum.onun sesini duymak istiyorum. Ama o surekli bana guluyor bide surekli sexsi kizlardan hoslandigini soyluyor. Kafam cok karisik. Surekli onu dusunuyorum ve kiziyorum ona. Ama aklimdan cikaramiyorum. Ben guzel degilim ama o mavi gozlu ve yakisikli

 74. özgür dedi ki:

  ooffff ne olcak bu aşk işleri

 75. zeynep dedi ki:

  Slm arkadaşlar ben zeynep benim sorum şu ben sekize gidiyorum geçen sene de birini çok seviyorum ama çocuk sınıfta kaldı yani yedinci sınıfı tekrar okuyor neyse işte benim onu sevdiğimi bir şekilde öğrenmiş aman öğrendikten sonra da bana olan hareketleri çık değişti mesela eskiden nerdeyse hiç teneffüse çıkmzdı ve okulun popülerlerinden neyse işte son bir kaç haftadır bilerek teneffüse çıkıp bahçeye geliyor mesela özellikle benim yanımdan yürüyüp benim ne dediklerime dikkat ediyor benle olmak için zaman vw fırsat kolluyor ama eskiden hiçte öyle değildi ve daha çık şeyler oluyor tani kısacası bana karşı çok değişti eeeee sizce arkadaşlar benden hoşlanıyor olabilir mı ve şutunda söyliyeyim ne zaman ona baksam göz göze geliyoruz ve ben bundan çok mutlu oluyorum ee arkadaşlar lütfen vana ciddi diyen acaba benden hoşlanıyor olabilir mi lütfen yardım edin 🙁

  1. Anonim dedi ki:

   bence senden hoşlanıyor

  2. yagmur dedi ki:

   eger soyledigin gibi oluyorsa senden hoslaniyor arkadasim

  3. Anonim dedi ki:

   bence seviyor banada yapıyor ama biz kızlarla aramızda biliyorduk öğrendi şimdi küs gibiyiz

 76. elif dedi ki:

  Slm arkadaşlar ben elif 8. sınıfa gidiyorum benim sorum şu şimdi ben geçen sene mehmet diye birinden hoşlanıyorum ama tanımıyorduk birbirimizi daha sonra ben 8. sınıf oldum ama mehmet 7. sınıfı tekrar okuyor ve okulun popülerleri arasında sayılır ve benim bu hoşlantım bir aşka dönüştü daha sonra bunu arkadaşıma söyledim ı da mehmetle

 77. cennet dedi ki:

  Bir erkek sana aşıksa bunu nasıl anlarsın

 78. duru dedi ki:

  kova erkekleri sevdiğini nasıl belli eder

  1. ceyda nur dedi ki:

   onların seni sevdiğini anlaman çok zor istemedikçebelli etmezleer benimkide kova ordan biliyorum

 79. asli dedi ki:

  Ben onu cok seviyorum onun dusuncesi: umrumda bile degil

 80. melis dedi ki:

  merhaba

  1. duru dedi ki:

   merhaba

 81. elif dedi ki:

  ben birini seviyorum oda beni çook seviyo buluşmaya gidicem şimdii

  1. selena dedi ki:

   napalım yani bizim sevgilim yok diye hava mı atıyosunn lan !!

   1. yagmur dedi ki:

    senin de olur

  2. yagmur dedi ki:

   askiniz uzun zaman surer insallah

 82. muhammed dedi ki:

  ben birini seviyoruumm baze saklambaç oynarken hep beni kurtarıyo bazı oyunlarda benle olmak istiyor onun beni sevdiğini nasıl anlayabilirim veya nasıl söyleyebilirim

 83. gülbikk dedi ki:

  sınıfta birisi var (5. sınıfım)benle konuşuyo ama bu gün sınıftan bi erkekle konuşurken geldi gülerek kafama hafif bir şekide vurdu senca beni seviyomu???

  1. kullanici adı dedi ki:

   Benim sevdiğim bir çocuk var bana 2 kere şarkı dinletti aşk şarkısı.ben onu denemek için kardeş dedim bana kardeş deme diye sinirlendi hep dediğimde .yaa genede emin değilim benim yakın bir arkadaşim bu çocuk off

   1. selena dedi ki:

    valla bacım bence bu çocuk sana abayı yakmış hem aşk şarkısı dinletiyor hemde bana kardeş deme diyor. bence büyük ihtimal seviyo :))

 84. kaymak antep dedi ki:

  ben de yaklaşık 3 aydır bir erkeği seviyorum. ama o başkasıyla çıkıyor. çok üzülüyorum.

  1. serenay dedi ki:

   Onun peşinden git ve onu asla birakma

  2. demi dedi ki:

   ben tam 4 yıldır aynı çocuğu seviyorum bi şekilde öğrendi her ona baktığımda göz göze geliyoruz artık bana çok yakın davranıyor herkes beni sevdiğini söylüyor ama gerçek mi bilmiyorum zaman geçtikçe ona olan sevgim biraz daha artıyor ondan vazgeçemiyeceğimi çok iyi biliyorum ama kafam çok karmaşık

 85. Anonim dedi ki:

  bende bi çocuğu seviyorum aynı okuldayız ama farklı sınıflardayız . yaklaşık 4 aydır onu seviyorum . o beni seviyomu bir türlü anlayamıyorum. eskiden hiç karşılaşmadığım çocuk şimdi sürekli karşıma çıkıyo tenfüslerde gözün ona kayıyor o da bana bakıyo konferans salonlarında ya çnümde yada arkamda oturuyo imalı şekilde bakıyo ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum bazen başka kızların yanında benim önümde konuşuyo . okuldak son sssenem ve okulların kapanmassına 1 ay kaldı ondan ayrılmak istemiyorum ne yapmalıyım

  1. funda63 dedi ki:

   sevgilim var ama bu durumu bende yasıyorum şimdi ne yapsa bilmiyorum.

  2. duru dedi ki:

   söyle ona sevdiği

   1. Kullanıcı Adı dedi ki:

    söyle ona seni seviyorum

    1. gökhan marley dedi ki:

     beni seviyormu bilmiyorum ama bence seviyorrr şu an bizim bahçede

  3. selena dedi ki:

   bence ona açılmalısın bi ihtimal oda senden hoşlanıyo olabilir. hem olumsuz bir cevap versede kaybedecek bişeyin yok dediğin gibi okulların kapanmasına az kaldı.Sonradan keşke söyleseydim diye pişman olacağına söyle kurtul :))

   1. Anonim dedi ki:

    Benim aynen öyle oldu ama evini biliyorum inşallah söyleyeceğim

   2. Samet dedi ki:

    Benim aynen öyle oldu utangac biri oldugum icin söyleyemedim kızın kuzenine onu sevdiğimi söylettim demişki yasım küçük daha kimseyle çıkmak istemiyorum ama beni tanitinca bakarım demiş okullar başladığında evine gidip söylemeyi düşünüyorum ayrıca en Bastaki konu doğru cogu kısmı yani erkeğin sevdugini nasıl anlarsın kısmı benim öyle çünkü ya kızda bana bakıyor hatta servise göteceğim zaman hep servisin önünde bekliyor arkiler filan diyor haci hep sana bakıyor sınıf girip arıyormuş çıkışda filan beni bekliyormuş ama ben söylemeye korkuyorum ya sevmiyorsa bu sefer tam yıkılırım diye ama size tavsiyem utangac degilseniz gidin direk söyleyin

 86. nisa dedi ki:

  Derste bazen bana bakıyor ama bazen de kıskandırıyo derste bu gün hep güldü ve hep bana komiklik yapıyo bana bakınvada kızarıyo bu site çok güzel teşekkürler

 87. Kullanıcı Adı dedi ki:

  evli erkek bir kadına aşık olurmu nasıl anlaşılır

  1. Kullanıcı Adı dedi ki:

   Evet sever hatta aşık da olur

 88. iste tuhaf bir sey dedi ki:

  Bakiniz benim olayim su.ben ayni okula gittigim,ayni otobuse bindigimiz birini sevdigimi farkettim.ama yukarida yazdigi gibi bazen o kadar sinirr oluyorumki bir bakis atiyo öluyorum bazen de nefret ediyorum aynen soyle dusunuyorum’ben niye seviyim ki o bana o gozle bakmiyoesa niye zamanimi harciyim ki diyorum ben biraz egoist bir kisilige sahibim boyle sadece sevince aptal yerine koyuldugumu dusunuyorum ve ondan nefret ediyorum ama kisiligini gercekten begeniyorum f.a.c.k

 89. mutsuz biri dielim dedi ki:

  Ben o arkadasımla aynı Sınıftayım ve onun arkadaşlarından biri beni seviyor sizce bana bu kadar yakın olmasının sebebi bu olabilir mi

 90. tulay dedi ki:

  gercekten,burda yazili olan butun her sey basima geldi,cok saskinim ama…ayni zamanda da cok mutlu cunku o beni sevdiginden eminim.Yaptigi butun hareketler yazdiklarinizla bire bir !!!

  1. yagmur dedi ki:

   burda yazilanlarla benim ki de duz geldi. ama arkadaslar sizden bir soru sormak istiyorum. sorum su: onceki sevgilim ayrilmagimiza bakmayarak yine de beni soruyur, ariyor. telefon numarami deyismeyime bakmayarak yine de benim telefon numarami arayip buluyor. sizce arkadaslar bu ne demek??? hakikaten beni seviyormudur??? lutfen arkadaslar benim sorumu cevaplayin, lutfen. rica ediyorum.

 91. Sedanur dedi ki:

  Birisi var ve ben onu öyle böyle değil okadar çok seviyorum ki ve biz 6 ay çıktık ortak arkadaşlarımız hala beni sevdiğini söylüyor fakat o benden sonra kaç kişi ile çıktı ne yapmaya çalışıyor pek anlayamadım yardımcı olurmusunuz?

  1. tulay dedi ki:

   senden sonra yine birileriyle cikmissa,birak Allah’indan bulsun okuz!

 92. hayrünisa dedi ki:

  o elif benim sevdiğim çocuğun sevdiği ona ne mutlu ama ya ben beni hiç düşünmüyor dün okuldayken duvara seni seviyorum elif yazdı ağladım gözyaşlarımı silen olmadı beni çok kıskandırıyor ölüyorum sanki arkadaşlarımda kendi dertlerinde onların bu gibi sorunları var ama iyi dost kötü günde yanında olur şu an ağlıyorum sevdiğim çocuk beni sevmiyor ama bu sitedeki iki şeyi yapıyor hep tesadüfler gerçekleşiyor beni görmezden geliyor.Ama hani yazıyor ya gözlerine bakamaz o benim gözlerime bakıyor çekmiyor birdaha bir tesadüfü anlatayım:kantine gitmiştim ne alacaksam aldım bir arkamı döndüm ki o ordaydı sonra baktım ki daha işim birmedi diğer sıraya geçtim tam çıkışta arkadaşıyla arkamdaydılar arkadaşı onu benim üstüme attı oda arkadaşına *** ********** dedi sevindim aslında sonra iki hafta okula gelmedi geldiğindede onu büyük bir süpriz karşıladı onu tam seni seviyorum diyecekken o duvara bana bakarak seni seviyoru elif dedi ama unutmasın onu ne unutacam nede bırakacam onun için canım feda olsun…

  1. selena dedi ki:

   vay be çok üzüldüm durumuna ama sakın pes etme belkide elife olan aşkı geçicidir…

  2. bende kalsın dedi ki:

   Bence kendini üzmeye değmez hem aşk diye birşey yok bence

 93. elif dedi ki:

  bana hiç yaramadı çünkü benim aşık olduğum erkek bana hiç birini yapmıyor göz bakışları hariç hiç gözlerime bakmaz beni görmezden gelir sadce bu bilmiyorum bana aşık mı ama inşallah olur çünkü onun için canım feda…

 94. Gereksiz dedi ki:

  Ben bir kizi seviyorum ve buu duyygulari yasiyorum derslerde bi Anda göz göze gelip gözlerimizi kaciriyoruz diger yandan Benim en iyi arkadasimda o kizi seviyor arkadasim Kiza soyledi Zaten onu sevdigini cok karmasik NE yapmaliyim sizce yardrimci olurmusunuz?

  1. merve dedi ki:

   sadece sabret eyer o kız senı sevıyorsa emın ol arkadasın retedecektır sen sadece sabret kız senı sevıyorsa enınde sonunda acılır

  2. irem dedi ki:

   bnce çok sewiosan bırkama fazla sewmiosan bırak gitisn arkadaşın çok yakınınsa tabi bnce

 95. Anonim dedi ki:

  Benim sınıfında bir çocuk var.Çocuğun kankaları”O,seni seviyor.” “Onu sana ayarlıyım mı?” gibi şeyler diyorlardı.Çocukta utanıyordu yaninçocuk yukarıdaki hareketleri yapıyordu,ama sonra yani daha doğrusu başkalarıyla çıktı.Sizce bu çocuk ne yapıyor?Ve hep benim konuştuğum çocukları dövüyor.

  1. nadire dedi ki:

   bence seni kıskanıyor kıskandırmaya çalışıyor

  2. küflek dedi ki:

   seni kıskandırıp seni kendne çekmek istiyo

 96. özlem dedi ki:

  bir erkek bana durmadan vuruyor herzaman ama ben iseviyomuş

 97. ziyaretçi dedi ki:

  ben bir çocuğu seviyorum. derste sürekli bana bakıp duruyor.ben ona bakınca gözlerini kaçırıyor.sürekli yanımda dolaşıyor.ama başkasıyla ilgileniyor gibi sizce benden hoşlanıyormudur lütfen cevap yazınnn…

 98. aşk dedi ki:

  ben birini seviyom o benle konuşurken yada bakarken hep gözlerini yada beni görünce saçlarına şekil vermesi bide sürekli bana bakması ne anlama gelir

  1. ada dedi ki:

   Bence senden hoslaniyor cunki ici icine siqmiyor hep bisey yapmaq isteyi var dikkatinizi cekmek istiyor

 99. aşkların en iyisi dedi ki:

  bir erkek ama o erkek kız arkadaşımın sevdiği çocuksa ama o çocuk beni bende onu seviyom ama arkadaşım onla çıkarsam benle küsecek ne yapmalıyım

 100. Ece dedi ki:

  Ben sınıfde birini sevirdim.ben bunu kıza dedim.kız ise kizların hepsine dedi.1-2 hafta kız erkeklere dedi.erkekler gelib Mama soyledilerki,kız Mama boyle dedi. ben kotu oldum.o kız benim yakın arkadasımıydı.o erkek benle konuwmuyo.benim akrabamlardan biri gidib o cocukla konusub.soyleyibki bende eceni seviyorum.o bana. Okulda bakıyo..ama benle konısmuyo.nede n???Allah rızası icin soyleyin.

 101. Anonim dedi ki:

  Ben sınıf

 102. sevgi dedi ki:

  güzel

 103. melis dedi ki:

  Sevdigim cocukla akrabayiz ama ona avilamiyorum onun beni seviyormu bilmiyotum ne yapabilirim aklimdan cikmiuo

 104. esra ak dedi ki:

  onu seviyorum mu bilmiyom bazen aman diyom sen aşık olamazsın bazen okula kayboluyor bazen bana göre serseriliği tutuyor ama başka bir kızla çıktığını öğrenim bende bilmiyom iyi çocuk herhalde bazen bize ağlıyorum seviyorsa neden başkasıyla çıkar ki insan …
  bu kadar kıt olur mu inşa bugün okulda gödüm zil çaldı sınıfıma gidiyordu sınıfından bir arkadaşıyla şakalaşıyordu tam ben merdivene çıktım o da sınıfının kapısından çıktı arkası dönüktü beni görmedi ddaha sonra …beni gördü.
  hemen arkdşn bıraktı utandı zavallı benim yüzüme baktı bene hiççççççç pas vermedim yoluma devam ettim çok ta umrumdu sevsede sedakatı yok.sanki ben annesiyim yıldır tanıyom fazla konuşmayız ama ben annesiyim sanki beni gördüğünde neyle ilgileniyorsa hemen bırakır öyleceee yüzüme bakar ilgimi çekmeye çalışır ki buda başkalarını dövmekle olduğunu sanıyooor akkılı ama ilk e bu gizli sevdama seni seviyorum dedim… bunda sonrane olu bilmiyorum okuldaki son senem

 105. ayse dedi ki:

  ona onu sevdigimi soylemelimiyim

  1. sevgi dedi ki:

   canım benim cesaretini topla ona bağırma hoşgörü ile davran biraz paylaşımcı ol ona paylaş her şey utanıyorsan ağla bırak onu o anlar zaten nerden biliyorum ben pisikolojik uzmanıyım bbybybuy

 106. selin dedi ki:

  seni seviyorum fuat sana diemedim bari burada deim

  1. ceyef dedi ki:

   eger gercekden seviyorsan ona onu sevdiyini soylemelisin

   1. merve dedi ki:

    belki cekiniyordur
    korkmusdur soylemiyodur olamaxmi

 107. seven kiz dedi ki:

  ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmedigini bilmiyorum cildiricam senicoook seviyorum diyebilmeyi oyle cok isterdimki ama onu kaybetmekten korkuyorum

 108. sude dedi ki:

  her günkü gibi yapıyor

 109. ece su dedi ki:

  bence bakışlarından gülümsemesinden anlarım

  1. Kullanıcı Adı dedi ki:

   Yuppiii

 110. mrb dedi ki:

  bende bir çocuğu seviyorum çok yakışıklı aslında o da beni seviyor gibi davranıyo mesela:beni gördüğü zaman hep benle takılıyo vede ben slm verıp geçerken o benim arkamdan ben gidee kadar bakıyor vb.gibi şeyler işte ben onu çok seviyorum yaa o da beni seviyo gibi ama daha çıkma teklifi etmedi inşallah eder çok istiyorum etmesini onunl birlikte olduğumda kendimi çok acip hissediyorum ama ayrıldığımızda çok üzücü hep onu düşünüyorum aklımdan bile çıkmıyo…

 111. impossible dedi ki:

  Benim iki yıldır kardeşim dediğim insanın dün canı hoslandığı kiz yüzünden sıkılmıştı drsanede boş sınıfta dertleşirken bana sarıldı hem de iki uç defa sıkı sıkıya elimden falan tuttu ben de tam eski meseleler yüzünden ağlıyorken yüzümü sildi sakın üzülme falan dedi sanki sevgili gibiydik hayatımda ilk defa böyle birisine sarıldım sıkı sıkıya sizce sonu nereye gider nasıl devam eder acil yardım edin nolurr ??

  1. irem dedi ki:

   dikkat et bnce snede sewiosan onla ol

 112. öznur dedi ki:

  birisiyle bugün çıkmaya başladım onu çok seviyorum şuan beni 3 kiş daha a seviyo hangisiyle çıkıcam bilmiom

 113. duru dedi ki:

  ay çok teşekkür ederim birazda olsa yardımcı oldu çok teşekkür ederim çok güzel bi site 🙂

 114. aşık dedi ki:

  ben bizim mahalleden birini çok seviyorum onlar başka bi şehre taşınınca ondan hoşlandığımı söyledim oda karşılıklı olduğunu belirtti 1-2 hafta çıktık sonra beni sevmediğini söyledi ayrıldık 5 gün sonra arkadaşları hala beni sevdiğini aayrı şehirlerde olduğumuz için sevmiyorum dediğini söyledile sizce inanıyım mı (sevene mesafeler dert olmaz ) biyandanda

  1. aşşkk dedi ki:

   inan bnce ama onunla bir daha konuşş

 115. jade dedi ki:

  aşık olduğunu anlamak istiyorsan gözlerinin içine bak eğer gözlerine senin ona baktığın gibi bakıyorsa aşk almış başını yürümüştür

 116. can dedi ki:

  Ben şimdi bir kızdan hoşlanıyom oda benim komşum ama ona açılamıyorum bide onun beni sevip sevmediğini nerden anlarım yardımcı olun lütfen

 117. Mehmet dedi ki:

  Arkadaşlar ben okulda bir kızdan hoşlanıyorum o benden hoşlanıyormu bilmiyorum ama senin anlatıklarının aynısını yapıyorum cidden okudum ve şaşırdım bana bi ara sevdiğin varmı demişti utandım ilkte sonra anlamadın diye var dedim kim dedi iyice bittim arkadaşım sağolsn konuyu dağıttı sonra arkadaşını yolladı Mehmet kimi seviyor diye arkadaşıma msaj iletmiş arkadaşlar bu kız beni seviyormudur lütfen benim için çok önmli ?

  1. Anonim dedi ki:

   BENCE ARKADASINA YARDIMCI OLMAYA CALISIYOR SENDEN HOSLANAN BASKA BIRI VAR CUNKU BENIM ARKADASIMINDA BASINA GELDI KENDILERI CESARET EDEMEYIP ARKADASLARINI YOLDSSLIK YAPIYOLAR ONCE SEN ONU BIR BUL DERIM HAYAL KIRIKLIGINA UGRAMAMAN ICIN…

 118. zeynep dedi ki:

  sizce birinin benden hoşlandığını nasıl anlayabilirim lütfen yardımcı olun bana arkadaşlar

  1. Lal dedi ki:

   Ben de bu soruyu yıllarca kurcaladım araştırdım, inanki söylemese de belli etmekten kaçamıyorlar. Mutlaka iletişim kurmak istiyorlar, toplum içinde sana farklı davranır,terbiyesini mesafesini korur,kankasına mutlaka seni anlatır, göremeyince merak eder, özler, telefon numaranı ister, yanında durgun davranır, yardım etmek ister vs. bu liste daha çok uzayabilir erkeğin karakterine görgüsüne göre. ama hissettirir

   1. Hale dedi ki:

    bak ben arkadaşlarımla sevdiğim kişiye haber gönderdim 1 ay falan beni takmadı. 2. Ay ben, o basket oynarken ona bakıyordum şimdi de o da beni seviyor söylemeye çalışıyor ama yapamıyor. Aynı servisteyiz her an bana bakıyor ve beni erkek kankalarımdan kıskanıyor benle konuşurken kızarıyor inşallah söyler senin dediklerin uyuyor.

 119. gizemli aşık dedi ki:

  ben o kadar çok seviyorum ki ama amcamın oğlu olduğu için utanıyorum ama onunda beni sevdiğine eminim ama ikimizde çok korkağız galiba

 120. tugçe dedi ki:

  Birini çok seviyorum. Uzun süredir konuşuyoruz ama çıkmiyoruz. Onu sevdiğimi biliyor. Ama. Hİç bir tepki vermiyor sadece seni üzmek istemirum diyor ne yapmalıyim ?

  1. louis tomlinson dedi ki:

   aynı şey benim içinde geçerli

  2. bilmem dedi ki:

   Seni sevmiyordur, sadece beyeniyorudur. Veya kaybetmek istemiyorudur. Olan bu

 121. adnan dedi ki:

  işallah öyledir ya

 122. aşık dedi ki:

  uzun uzun özlemenin duble duble acısı oluyor artık benim gözümde bir köpek kadar değerin yok köpekkkkkkkkkkkk

 123. aşık dedi ki:

  bir zamanlar aklımdan çıkmayan sen şimdi geçmiş zamanda biri oarak anlatığım oldun

  1. oku dedi ki:

   bakın şimdmdi ne oluesun dineyin beniiiiiiii

 124. aşık dedi ki:

  benim bir sevdiğim var ama hala bilmiyorum beni seviyormu yoksa beden nefretmi ediyor hiç bilmiyorum ama benim için artık bir önemi yok artık zaten şahsen o benden değilde ben ondan nefret ediyorum teşekürler biraz rahatladım

  1. melis dedi ki:

   neden peki? neden nefret ediyorsun? ne yaptı sana?

 125. gamze korkmaz dedi ki:

  bir erkeğin kalbi alışveriş merkezine benzer giren çıkan belli değildir ama bir kızın kalbi mezara benzer giren bir daha çıkmaz:)……..

  1. aşık dedi ki:

   aynen öyle bir kızı anlamak için yürek gerek

  2. Kullanıcı Adı dedi ki:

   Anlamlı olmuş

 126. gamze korkmaz dedi ki:

  beni seven yürekten sevsin başka bir şey istemem

  1. gamze dedi ki:

   haklısın erkeklere zor mu geliyor adam gibi sevmek

 127. aşk dedi ki:

  bence seviyosan;
  1)o varken onu görmezlikten gelip, o olmadıgı zamanlardada nerde diye etrafa bakıyosan
  2)yataga başını koydugunda onu düşünüyorsan ‘SEVİYORSUN BİTTİ!’ ben bu duyguları çok yaşıyorummm

  1. ziyaretçi dedi ki:

   aynen katılıyorum .

  2. damla dedi ki:

   Bende çok yaşıyorum

  3. melis dedi ki:

   gerçekten mi? o zaman bu o da beni seviyor demekti teşekkürler yorum için… 🙂

  4. aşkım dedi ki:

   ben deliler gibi birini seviyorum aynı tarif ettiğin gibi oluyor

 128. sahtre dedi ki:

  aynen

 129. zeliha dedi ki:

  yanimdayken surekli telefonla oynuyorsa ola bilirmi

 130. asli dedi ki:

  benim,hoslandigim,erkek,bana,bakmiyorsa,beni,sevdigini,nasil,anlarim.

  1. gamze korkmaz dedi ki:

   onunla konuş eğer sana bakamıyorsa bilki senin için yanıp tutuşuyordur:)

 131. süheyla dedi ki:

  ben nasıl anlarım o olanın benden hoşlandını

  1. Kullanıcı Adı dedi ki:

   evli olaraq subay bir oqlandan hoslanmaq duzgunmu ve onunda benden hoslanmasini neca anlamaq olar

 132. süheyla dedi ki:

  ben okula gidiyorum bir olan bana çok bakıyor anlamı

  1. aşk dedi ki:

   Yaa benimkide çok bakıyor seviyormu anlamıyorum ki ama onu çok seviyorum umut seni seviyorum

   1. irem dedi ki:

    ya aynennn

 133. sarisinbomba dedi ki:

  ya çok teşekkür ederim. sizin sayenizde bana kimin aşık olduğunu anladım. gerçekten sölediklerinizin hepsi olmasa da yarısını onda görüyorum

 134. scoll17 dedi ki:

  ben ona bakınca anladıgını sanıyorum fecebook ta bile seniseviyrom dedim bişey yazmadı hayat banamı küstü

 135. sinem dedi ki:

  bana cok yardimci oldu bu site cok tesekkurler sizin sayenizde bana kimin agsik oldugunu ogrendim allah size mutlu bir aile acsin

 136. tahir dedi ki:

  valla bi erkek zaçmalıyosa kızın karşısında ve doğalsa kesin aşıktır

 137. beyza ve gamze dedi ki:

  gerçekten aynı benimki gibi

 138. görünmez dedi ki:

  İmkansızdı zaten …

 139. bılınmez dedi ki:

  her erkeye ımkansız guzel gelır

 140. kımse anlamaz halımı dedi ki:

  her erkek farklı davranır ama kaçarsan kovalar kolay olursan o senden kaçar

  1. nadire dedi ki:

   aynı şey bendede oluyor beni kovalıyor şaka yapıp vuruyor derste bana bakıp duruyor bana bakmak istediğinde yan oturuyor erkek arkadaşlarından da bir şey almayıp benden alıyor

 141. nisa dedi ki:

  evet güzel bir site teşekkür ederim.

  1. nihat aslanlj dedi ki:

   rica ederim

BİR YORUM YAZ
Genel