Bu yenisi

Bir Yusuf Masalı Dizisi

Bir Yusuf Masalı Dizisi Oyuncuları Ve Konusu Trt 1
Bir Yusuf Masalı Dizisi Oyuncuları Ve Konusu Trt 1

Trt 1 ekranlarında yayınlanacak olan Bir Yusuf Masalı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile büyük beğeni topladı. Birbirinden önemli oyuncuların yer aldığı kadro iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Bu yazımızda Bir Yusuf Masalı dizisi oyuncuları gerçekte kim kimdir, hangi karakter kimi canlandırıyor bu konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yusuf Masalı Dizisi Oyuncuları Ve Konusu Trt 1
Bir Yusuf Masalı Dizisi Oyuncuları Ve Konusu Trt 1

“Yamak Ahmet” dizisini yapan Okur film tarafından yapımı gerçekleştirilen dizinin aralık ayı içerisinde yayına girmesi bekleniyor.

Konusu: Devşirme olarak İstanbul’a gelip Paşalığa kadar yükselen amcasının peşinden Payitahta gelen Bir Macar kızının bir Türk genciyle olan aşk hikayesinin anlatıldığı “bir Yusuf Masalı” dizisi adından da anlaşılacağı gibi masal tadında bir mahalle hikayesi. Paşanın kızına vurgun kabadayısıyla, Terzinin kızına talip olan fırıncısıyla, Berberi, manavı şerbetçisiyle eğlenceli bir Osmanlı mahallesinde geçen dizinin çekimlerine Düzce Belediyesi Film platolarında başlandı. İstanbul da üç ayrı konakta ve bir de çarşıda gerçekleştirilecek çekimler için hem konaklar döşendi hem de çarşı platosu yeniden dizayn edildi. Daha önce Düzce Belediyesi tarafından yaptırılan “Düzce belediyesi film platosu” tamamen bir Osmanlı çarşısına dönüştürüldü.

Tanıtım Filmi

Bir Yusuf Masalı Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Konusu Hakkında Neler Söylemek İstersiniz?

1 Comment on Bir Yusuf Masalı Dizisi

Leave a Reply

Your email address will not be published.