Bir Küçük Eylül Meselesi Filmi, Oyuncuları Ve Konusu

Wikipediaturk.Com Ailesi olarak en kaliteli konuları ve en kaliteli içerikleri birbirinden ayırarak hazırlamış olduğumuz konularımızda en güzel ve en içten konular sizlerle. Vikipedia adı altında binlerce konu ve ayrıcalıkları sizler için hazırladık. Wikipediaturk. Ailesi olarak en doğal konuları sizler için hazırladık...

Bir Küçük Eylül Meselesi Filmi, Oyuncuları Ve Konusu

Bir Küçük Eylül Meselesi Filmi, Oyuncuları Ve Konusu

Bir Küçük Eylül Meselesi filminin çekimlerine kısa bir süre içerisinde başlanacak. Beyaz perdede yayınlanacak Bir Küçük Eylül Meselesi filmi hakkında bilmeniz gerekenler şu şekilde;

Bir Küçük Eylül Meselesi Oyuncu Kadrosu

Başrollerini Engin Akyürek ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaşacağı “Bir Küçük Eylül Meselesi” filminin çekimleri ağustosun ikinci haftası başlıyor.

İstanbul ve Bozcaada’da çekimleri yapılacak filmde Ceren Moray‘la çocuk oyuncu Serra Keskin de rol alıyor.

Bir Küçük Eylül Meselesi Konusu

İstanbul’un en popüler semtlerinden birinde yetişmiş Eylül’le Bozcaada’nın huzurlu, sakin ortamında kendi halinde yaşayan Tekin’in tesadüflerle başlayan ilişkisini konu alan film “aşık olmanın değil, aşkı hatırlamanın hikayesi”ni anlatıyor.
Senaryoda geçen “Ve haddi olmayan yerde açıveren bir çiçek gibi, bi Eylül meselesi baş gösterdi” cümlesi de aşk hikayesiyle ilgili ipucu veriyor. Ay Yapım yapımcılığında gerçekleşen; senaristliğini ve yönetmenliğini Kerem Deren’in üstlendiği filmin görüntü yönetmeniyse Gökhan Tiryaki.

Bir Küçük Eylül Meselesi Sinema Filmi Hakkında Aşağıda Ki Bölümden Yorum Yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ......... dedi ki:

    konusu anlatmıyorki ?

  2. elam dedi ki:

    konusu tam olarak anlatabilirmisiniz

BİR YORUM YAZ
Genel