Bilgisayarın Kasmasını Donmasını Engelleyen Program İndir

Wikipediaturk.Com Ailesi olarak en kaliteli konuları ve en kaliteli içerikleri birbirinden ayırarak hazırlamış olduğumuz konularımızda en güzel ve en içten konular sizlerle. Vikipedia adı altında binlerce konu ve ayrıcalıkları sizler için hazırladık. Wikipediaturk. Ailesi olarak en doğal konuları sizler için hazırladık...
Bilgisayarın Kasmasını Donmasını Engelleyen Program İndir

Bilgisayarın Kasmasını Donmasını Engelleyen Program İndir

 

Günümüz teknolojisi ile aşağı yukarı her evde, iş yerinde bilgisayarları kullanıyoruz. Ancak bazı zamanlar çok kullanım ve kurulmuş olan gereksiz programlar bilgisayarların yavaş çalışmasına ve kasmasına neden olmaktadır. Bu yazımızda paylaşacağımız program ile bilgisayarların donmasını ve kasmasını önleyebilirsiniz.

Bilgisayarınızın ilk kurulumdaki yüksek performansını korumak için ihtiyacınız olan temizlik ve yapılandırma araçlarına tek bir program üzerinden sahip olmak istiyorsanız, Auslogics BoostSpeed aradığınız program olabilir.

Bilgisayarınızın yavaşladığını mı düşünüyorsunuz? Programları çalıştırırken eskisi kadar hızlı açılmıyor mu? İnternettegezinirken hız eskisi gibi değil mi? İşte bu gibi sorulara “evet” yanıtını veriyorsanız Auslogics BoostSpeed ilebilgisayarınızın açılış hızını arttırabilir, internet bağlantınızı optimize edebilir, programlarınızın daha çabuk açılmasını sağlayabilirsiniz.

Auslogics BoostSpeed disk ve registy (kayıt defteri) temizliği yaparak bilgisayarınızın performansını arttırmak üzere hazırlanmış profesyonel bir Windows araçları paketi. Ödül almış bu program ile sisteminizdeki yavaşlama sorunlarını düzeltebilir, ilk kurulumdaki tazeliği ve yüksek performansı yeniden elde edebilirsiniz.

Özellikle Windows başlangıcı ve program çalıştırması gibi konularda bilgisayar kullanıcılarının derdi olan yavaşlık BoostSpeed içerisindeki Windows optimizasyon araçları ile çözüme kavuşuyor. İşletim siteminizin ayarlarını en hızlıçalışacak şekilde ayarlayabileceğiniz bu program ile ayrıca internet üzerinde tarayıcı ve e-posta istemcisi gibi programlarında çalışma hızlarını arttırmak için kullanabileceğiniz birçok araç bulunuyor.

İndirmek İçin Buraya Tıkla

Diğer bir faydalı program ise;

Bilgisayarınızdaki yavaşlamayı ve donmayı kullanımı kolay arayüzü sayesinde zahmetsizce önleyebilirsiniz. Bilgisayarınız ilk günkü performansıyla çalışacaktı.

Bilgisayarınızın performansından memnun değil misiniz? Bilgisayarınız ilk günkü gibi çalışmıyor mu? Bilgisayarınızdaki hangi programın buna neden olduğunu bilmiyor musunuz?

O zaman SpeedUpMyPC tam size göre bir program. Kullanımı, basit arayüzü sayesinde bilgisayar uzmanı olmanıza gerek kalmayacak. Bir kaç tıklama ile bilgisayarınızı ilk günkü performansına ulaştırabilir, internet hızını yükseltebilir vesistem hatalarını en aza indirebilirsiniz.

Özellikler:

Yavaşlamayı veya donmayı önleyen akıllı öneri sistemi
İndirme hızınızı arttırmak için internet ayarlarınızı en iyi hale getirir.
Bilgisayarınızın işlem gücünü arttırır.

İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Son olarak paylaşacağımız faydalı diğer bir program ise;

Bilgisayarınız yavaş mı çalışıyor? Sürekli hata mesajları mı alıyorsunuz? Sistem performansınızı geliştirmek mi istiyorsunuz? Eğer bu soruya cevabınız evet ise, kayıt defterindeki sorun ve hataları temizlemeniz gerekmektedir. RegDoctor, kayıt defterinizdeki (registry) sorunları bulmak ve temizlemek için geliştirilmiş bir programdır.

Kayıt defteri neden bozulur?

Bir yazılımı kaldırmadan o yazılımla ilgili dosyaların kaldırılması durumunda,
Kayıt Defteri’nden dosya veya klasör girişi silme durumunda,
Yazılımı tam kaldırmama durumunda,
Yazılımı kaldırırken hatalarla karşılaşma durumunda bozulur.Sistem performansınızın artması için RegDoctor ile kayıt defterinizdeki sorunları tek tıklamayla temizleyebilir ve onarabilirsiniz. Program, kayıt defterinde yaptığı tarama sonucunda bulduğu hataları ve sorunları listeler, tehlike düzeyine göre renklendirir. İsteğiniz doğrultusunda kayıt defterindeki sorunları temizler ve onarır. Böylece sistem performansınızın artmasını sağlar. Programın deneme sürümünde kayıt defterinde bulunan hatalar kısmen silinmektedir. Programın lisanslı sürümünü 20.95$’a satın alarak tüm kısıtlamaları ortadan kaldırabilirsiniz.

İndirmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız

Bilgisayarın Kasmasını Donmasını Engelleyen Programlar Hakkında Kafanıza Takılan Sorular İçin Yorum Bölümünü Kullanın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Js0freeN dedi ki:

    Yha ben indirdim SppeedUpMyPC Ni taradi buldu dosyalari ama yine donuyo lutfen bawka bi Program onerin

  2. faruk karaman dedi ki:

    Kardeşim İndiriyorum Çalışıyrsa Teşekkür Ederim

BİR YORUM YAZ
Genel