Asena Erkin Kimdir

Wikipediaturk.Com Ailesi olarak en kaliteli konuları ve en kaliteli içerikleri birbirinden ayırarak hazırlamış olduğumuz konularımızda en güzel ve en içten konular sizlerle. Vikipedia adı altında binlerce konu ve ayrıcalıkları sizler için hazırladık. Wikipediaturk. Ailesi olarak en doğal konuları sizler için hazırladık...
Asena Erkin Kimdir

Asena Erkin Kimdir

Asena Erkin Kimdir

Fenerbahçe de top koşturan yıldız futbolcu Caner Erkin’nin eşidir. Giydiği ilginç kıyafetlerle gündeme gelmektedir.

Moda dünyasının yeni ikoncanı ve Hande Yener’in imaj danışmanı Asena Erkin ticaret ile uğraşmaktadır.

Farklı giyim tarzıyla her daim ilgi odağı olmayı başaran Asena Erkin’in tasarımları moda severler tarafından büyük ilgi görmektedir. Erkin yaklaşık 1 yıl önce İstinye’de açtığı Asena 88 adlı mağazasının yeni bir şubesini de Nişantaşı’na açma kararı almış, Nişantaşı’nda dükkan bakmaya başlayan Asena Erkin, buradaki mağazada da kendi tasarımlarını ve yurtdışından getirdiği modelleri satışa sunmaya karar vermiştir.

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin’in eşi Asena Erkin, popçu Berkay’la aşk iddiasına isyan etti

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin’in tasarımcı olan eşi Asena Erkin’in ünlü popçu Berkay’la aşk yaşadığı iddia edildi. Akmerkez’de Berkay’la fotoğrafı çekilen Asena Erkin ihanet iddiasıyla ilgili VATAN‘a şöyle konuştu:

– Caner şu an yanımda. İkimiz de şok olduk. Evli barklı çocuklu mutlu bir insana bu nasıl yapılır. Berkay sadece iş yaptığım arkadaşım. Bir defa böyle bir şey olsa Akmerkez’de mi buluşuruz. Berkay’la bizi aylar önce çektiler. Bebek odasının önünde değil, kadınlar tuvaletinde çektiler. Bir de 2013’ün skandalı demişler. Skandal olacağım aklıma gelmezdi.

– Biz Caner’le nişanlı oluruz, farklı bir durum olur. Tercihim farklı oldu dersin. Ben Caner’e aşık olarak evlendim. Hala da öyle. Böyle bir ilişki olsa niye bu kadar uzun sürsün. Bir tercih yapılması gerekmez mi? İki adam da bunu kabul mü edecek. O kadar saçmasapan bir olay ki… Berkay’ın telefonuna beni ‘Aysel’ diye kaydettiğini yazmışlar. Evli bir erkek değil ki niye öyle kaydetsin.

Kaynak UMUT ÜNVER / VATAN MAGAZİN SERVİSİ / ÖZEL HABER

Caner Erkin eşi Asena Erkin Hakkında Çıkan Şarkıcı Berkay’la Aşk Dedikodusuna Sizlerin Yorumları Nelerdir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Tahir dedi ki:

  olayın soğumasını bekliyor caner erkin ondan sonrada asenya yolun neresi olduğunu göstercek bence yada çocuğunun bundan olumsuz etkilenmemesi için sineye çekmiş olabilir aşırı fanatik bir beşitaş taraftarı olarak takım rengine değil ülke için parlayan hatta parıldatan bir yıldız futbolcu için gerçekden çok üzülüyorum.adamsın caner erkin

 2. Kullanıcı Adı dedi ki:

  ASENA BERKAYA HALA AŞIK MISIN

  1. Kullanıcı adı xx dedi ki:

   zuhahahaha güldürdün zamqi

 3. Banu dedi ki:

  Hakikaten ortada ahlaksızca bır durum var caner bu durumu sineye çememeli asenanın yaptığı iğrenç bişey yazık

BİR YORUM YAZ
Genel