BUGÜN: 23 Kasım 2014 Pazar

Arka Sokaklar Muazzez Kaplan Muzo Kimdir (Gizem Soysaldı)

     

Wikipediaturk.com Başarılı bir okadar güzel bir o kadar eğlenceli bütün ürünleri sizler için bir araya getirerek hazırlamış olduğumuz Wikipediaturk ile bütün vikipedik ürünleri en güzel en içten en tasarımsal harika bir biçimde sizlere sunuyoruz. Sizin beğenmeniz amacıyla hazırladığımız bu konularımız sizlerle...

Arka Sokaklar Muazzez Kaplan Muzo Kimdir (Gizem Soysaldı)

Arka Sokaklar Muazzez Kaplan Muzo Kimdir (Gizem Soysaldı)


Sensiz Yaşayam ve Bizim Okul gibi dizilerde yer alan Gizem Soysaldı ise Bomba İmha’da komiser muavini iken ekibe transfer olan, sert yapısıyla erkekleri aratmayan Muazzez Kaplan, kısaca “Muzo” adlı karakterini canlandıracak.

28 yaşındaki oyuncu Gizem Soysaldı İzmir Karşıyaka doğumlu. Üniversiteye kadar Karşıyaka’da yaşamış. 3 yaşından itibaren tiyatro, bale, folklor, sunuculuk yapan Gizem Soysaldı 6 yıl özel tiyatroda oynamış. Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne devam etmiş.
Ayrıca kendisi Halit Ergenç’in eski eşidir.

Şu an Seksenler dizisinde Ceyda karakterini canlandırıyor.

Arka Sokaklar Dizisi Muazzez Kaplan Karakteri Olan Muzo Yani Gerçek Adı Gizem Soysaldı Olan Oyuncu Kiminle Evli, Kimin Karısı bu sorunun cevabını vermeye çalıştık. Halit Ergenç’in eşi hakkında yorum yapmak ister misiniz?

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

 • akif
  5 Haziran 2014 Perşembe, 04:10

  ÇOK GÜZELDİR

 • kodadı
  11 Mayıs 2014 Pazar, 21:07

  de walla

 • kodadı
  11 Mayıs 2014 Pazar, 21:07

  çok gozel foto

 • Kullanıcı Adı
  18 Şubat 2014 Salı, 13:11

  seni üzeni gebertirim

 • YORUM GÖNDER

  Facebook İle Yorum Yap

  Comments

  Haberler’de Ara
  a