Arka Sokaklar Leyla Candaşı Kimdir (Gülcan Arslan)

Wikipediaturk.Com Ailesi olarak en kaliteli konuları ve en kaliteli içerikleri birbirinden ayırarak hazırlamış olduğumuz konularımızda en güzel ve en içten konular sizlerle. Vikipedia adı altında binlerce konu ve ayrıcalıkları sizler için hazırladık. Wikipediaturk. Ailesi olarak en doğal konuları sizler için hazırladık...
Arka Sokaklar Leyla Candaşı Kimdir (Gülcan Arslan)

Arka Sokaklar Leyla Candaşı Kimdir (Gülcan Arslan)

Sardunya Sokak,Kahramanlar ve Bir Çocuk Sevdim gibi dizilerde yer alan Gülcan Arslan dizide Cinayet Şube’den gelen, olay yeri incelemede uzman, sokaklarda “şimdilik” tecrübesiz yeni komiser Leyla Candaşı canlandıracak.

1 mayıs 1986 yılında doğan güzel oyuncu Sakarya doğumludur. Sadri Alışık Kültür Merkezin ‘ de tiyatro eğitimi almış ve birçok dizi ve reklamda oynamıştır.

İlk olarak TRT-1 ekranlarında yayınlanan ” Sardunya Sokak ” adlı dizide oynadı. Daha sonra 2008 yılında show tv ekranlarında yayınlanan ” Sınıf ” adlı dizide oynayan güzel oyuncu yine 2008 yılında kanal D ekranlarında yayınlanan ” Hepimiz Bir…imiz İçin ” adlı dizide rol aldı.

Aynı yıl atv ekranlarında yayınlanan ” Gurbet Kuşları ” adlı dizide oynadı. 2009 yılında TRT-1 ekranlarında yayınlanan ” Kafkas ” adlı dizide boy gösterdi. 2010 yılında show tv ekranlarında yayınlanan ” Kahramanlar ” adlı dizide oynadı.

Dizi haricinde reklam filmlerinde de oynadı. 2009 yılında Turkcell Nokia N71 ve Eti Çay Keyfi reklamlarında oynadı

Oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de çok konuşuluyor. Boyu 1,72 , kilosu 57 , göz rengi yeşil ve saç rengi kumraldır.

Arka Sokaklar Dizisine Komiser Leyla Candaşı karakteri ile katılan Gülcan Arslan Hakkında Yorumlarınız Nelerdir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. serkan akman dedi ki:

  seni sevi yorum aşkım

 2. Shahram dedi ki:

  BENCE O DIZI ICIN FARKLI VE TATLI BIR KARAKTER.COK BASARACAGINA VE O DIZIYE GUZELIK VE RENK KATACAGINA INANIYORUM.DUN GECEKI OYUNUNU COK BEGENDIM.

 3. Melek Su dedi ki:

  Gülcan’ı gerçekten çok seviyorum ve başarılar dilerim polis rolü yakışıcacak ona. 🙂 <3 <3

  1. Kullanıcı Adı dedi ki:

   Gerçekten helal olsun

BİR YORUM YAZ
Genel