BUGÜN: 24 Kasım 2014 Pazartesi

Adını Kalbime Yazdım Fidan (Fatma Öney) Kimdir

     

Wikipediaturk.com Başarılı bir okadar güzel bir o kadar eğlenceli bütün ürünleri sizler için bir araya getirerek hazırlamış olduğumuz Wikipediaturk ile bütün vikipedik ürünleri en güzel en içten en tasarımsal harika bir biçimde sizlere sunuyoruz. Sizin beğenmeniz amacıyla hazırladığımız bu konularımız sizlerle...

 

Show Tv ekranlarında yayınlanan Adını Kalbime Yazdım dizisi konusu ile olduğu o kadar oyuncu kadrosu ile de büyük ses getirdi. Dizinin sevilen karakterlerinden olan Fatma Öney bu dizide Fidan karakteri ile karşımıza çıkıyor. Peki Fatma Öney oynadığı diziler ve filmler, nereli, resimleri, evli mi, doğum tarihi, boyu, kilosu ve hayatı hakkında vikipedi bilgilere sitemizin bu sayfasından ulaşabilirsiniz.

Gerçek adı Fatma Öney olan Fidan karakteri hakkında bilmeniz gerekenler…

Adını Kalbime Yazdım Fidan (Fatma Öney) Kimdir

Adını Kalbime Yazdım Fidan (Fatma Öney) Kimdir

05/03/1962 tarihinde, Ankara’da dünyaya geldi. 1986 senesinde Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Bursa Devlet Tiyatrosu’nda göreve başladı. 1990 yılından 2010 yılına kadar, Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görev yapmıştır. 2010-2011 sezonu itibariyle Ankara’dan İstanbul Devlet Tiyatrosu’na tayin olmuştur. Sanatçı aynı zamanda televizyon dizilerinde de görev almıştır.

Oynadığı Diziler Filmler

Komşu Köyün Delisi : 2009 Hatice
Bizim Evin Halleri : 2000 Düriye
Ferhunde Hanımlar : 1993 Hacer

Adını Kalbime Yazdım Fidan (Fatma Öney) Hakkında Öğrenmek İstediğiniz Yada Eklemek İstediğiniz Bilgileri Alt Kısımda Yer Alan Yorum Bölümünden Bizlere İletebilirsiniz!

BENZER YAZILAR

YORUMLAR

YORUM GÖNDER

Facebook İle Yorum Yap

Comments

Haberler’de Ara
a