Açlık Oyunları 2 Ne Zaman Vizyona Girecek? (Ateşi Yakalamak)

Wikipediaturk.Com Ailesi olarak en kaliteli konuları ve en kaliteli içerikleri birbirinden ayırarak hazırlamış olduğumuz konularımızda en güzel ve en içten konular sizlerle. Vikipedia adı altında binlerce konu ve ayrıcalıkları sizler için hazırladık. Wikipediaturk. Ailesi olarak en doğal konuları sizler için hazırladık...

Açlık oyunları sinema filminin 2 serisidir. Ateşi Yakalamak olarak lanse edilmiştir. 22 Kasım 2013 tarihinde vizyona girecek filmdir. Yönetmen koltuğunda Francis Lawrence var. Başrol Oyuncu kadrosunda ise; Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Sam Claflin, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Lenny Kravitz, Donald Sutherland isimleri var.

Açlık Oyunları 2 Ne Zaman Vizyona Girecek (Ateşi Yakalamak)

Açlık Oyunları 2 Ne Zaman Vizyona Girecek (Ateşi Yakalamak)

Açlık Oyunları 2 (Ateşi Yakalamak) Konusu & Özeti

Katniss Everdeen’ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer “Quarter Quell” için yarışıyor.

Açlık Oyunları’nı beklenmedik bir başarıyla kazanmayı başaran Katniss ve partneri Peeta, evlerine dönüp bölgeler arasında yapacakları ‘Zafer Turu’nu beklemektedirler. Ancak President Snow’un şeytani planları zafere gölge düşürecek cinstendir. President Snow, sadece 25 yılda bir yapılan ve eski Açlık Oyunları kazananlarının yer aldığı ‘Quarter Quell’ adlı yarışı bu sene gerçekleştireceklerini duyurur. Panem’i belki de sonsuza dek değiştirecek olan bu yarışın District 12 adayı bir kez daha Katniss olacak, Peeta ise hayatını bir kez daha riske atarak ona yardım etmeye karar verecektir.

Tüm dünyada büyük yankı uyandıran Açlık Oyunları serisinin ikinci filminde kadroda yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ve Woody Harrelson yer alırken yönetmen koltuğunda bu sefer ilk filmden farklı olarak Francis Lawrence oturuyor. Suzanne Collins’in romanından bu sefer beyaz perdeye uyarlayanlar ise Küçük Gün Işığım filminin senaristi Michael Arndt ve 127 Saat’e imza atan Simon Beaufoy.

Açlık Oyunları 2 (Ateşi Yakalamak) Fragmanı

Açlık Oyunları 2 Yorumları Kullanıcılar İçin Önemlidir. Aşağıda Ki Mesaj Bölümünden Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Genel